Menu

Z małym klientem u fryzjera

Jak Wasze dzieci reagują na wizytę u fryzjera? Czy są dzielnymi klientami? Czy też jest płacz i wyrywanie się? Jak oswoić małych klientów z obcinaniem włosów, które bądź co bądź od czasu do czasu jest konieczne? Czy u chłopców preferujecie dłuższe czy krótsze fryzury? A jakie włosy wolą nosić wasze córki? Zapraszamy do dyskusji.

Ania
 825  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

obcinanie włosów fryzjer

Odpowiedzi

karolcia514
my do fryzjera nie chodzimy sama obcinam córci wloski :) ale jak na razie zapuszczamy wloski :)
natuuusia19
wiki niestety ma krotkie wlasnki;/ do roku bardzo wolno jej rosly. po drugich ur obcielam ja na "chlopaka" i pozadnie ruszyly wlasnki:) zawsze chodzimy do fryzjerki:) wiki spokojnie i cierpliwie siedzi na fotelu:) daje sobie umyc glowke a pozniej wysuszyc:)
sara7777
mamy znajoma fryzjerke ,która co miesiąc nas odwiedza w domku, mój synek uwielbia obcinanie włosków.Preferuje u niego lekko dłuższe włoski na karku gdyż ma bujną czuprynkę i ładnie mu tak.córcia jak na razie włosków ma malutko(ma pół roczku)
emiliab
Ja od 2 lat sama strzygę synka w domu maszynką. Niestety z każdą wizytą u fryzjera było coraz gorzej. Obcinam Go na krótko, jego włosy przypominają trochę druty. Córeczka jest jeszcze malutka, ale od urodzenia zapuszczamy włosy, będziemy czesać kucyki zaplatać warkocze i wpinać spineczki. Już nie mogę się doczekać.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.