Menu

Z mężem u ginekologa

Ostatnio miałamkolejne USG i jak zwykle poszedl ze mną mąż. Siedziały w poczekalni inne panie i były oburzone jego towarzystwem szeptały między sobą, że po co facet u ginekologa itd. Jemu było głupio, ja się złościłam... Przecież to chyba normalne prawda?

czarna
 1588  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odpowiedzi

maxima
Oczywiście, że tak nic się nie przejmuj. Mój mąż też zawsze chodził ze mna na USG ale nie wzbudzał sensacji... Widocznie panie które to konentowały nie były w ciąży i nie doświadczły jeszcze tego, że mąż też chodzi na USG
paula80
Dokładnie – jakieś niedoinformowane już nie mówiąc o braku kultury! A ty się takimi rzeczami nie przejmuj, bo naprawdę nie ma czym
panidomu
Miej na względzie tylko to czego ty potrzebujesz i co jest dla ciebie dobre! Takie wizyty bardzo zbliżają – ja nie zapomnę mojego męża podczas USG – miął łezki w oczach!!
kasia13_archiwum
@magic ma racje. W Niemczech to jest normalne. A juz przynajmniej do usg. Moj maz tez ze mna chodzil i nikogo to nie dziwilo, nie mowiac juz o oburzaniu. Pewno te panie byly po prostu za zdrosne, bo moze ich mezowie nie chca z nimi chodzic.
Nie przejmuj sie tym, tylko ciesz sie ciaza i tym, ze twoj maz tez chetnie przezywa z toba ten czas.
Pozdrowienia, Kasia
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.