Menu

Z niemowlakiem na basen

W jakim wieku były Wasze maluchy, kiedy po raz pierwszy wzięłyście je na basen? Czy były to specjalne zajęcia dla maluchów czy uważacie to za zbędne? Jak wypadła pierwsza taka wizyta? Dzieci zadowolone czy wręcz przeciwnie?

Ania
 880  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

basen

Odpowiedzi

Majaaaaaa0000
Ja byłam z córką pierwszy raz jak miała roczek, bardzo jej się podobało...zwłaszcza w jakuzzi , była tam cieplutka woda...Specjalny basenik mały dla dzieci i zjeżdżalnia...
domka
Moja miała 6 miesięcy była zachwycona ,chodzimy z nią często na basen i zawsze jest super
karolcia514
pierwszy raz z córką na basenie byliśmy po roczku wiki była bardzo zadowolona :)
Agnieshka76
My byliśmy jak Szymek miał około 4 miesiące było bosko.
kreskah
jak Mela miała około 3 miesięcy planowałam zapisać się z nią na zajęcia dla niemowlaków, ale czekałyśmy na wiosnę. No, ale na wiosnę przeprowadziliśmy się do innego miasta, później zaszłam w drugą ciążę i się odwlekło... A jak już Mela poszła do klubu malucha zaczęły się częste choroby więc o basenie nawet nie myśleliśmy.
i tak na krytym basenie Mela po raz pierwszy była jak miała ok 20 miesięcy, była wniebowzięta. Kocha wodę i basen też pokochała :)
Zuza pierwszy raz (i jedyny do tej pory) była jak miała około 6 miesięcy, również była zachwycona. No ale później zaczęła się jesień, zima, nieustające choroby więc też więcej nie miała okazji...
jak się zrobi ciepło i Zuza dołączy do klubu malucha do siostry, to razem stamtąd będą chodzić na basen.
monikarogalska2
miała 6 m-cy bardzo jej się podobało:))
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.