Menu

Z serii ciekawostek:)

Obejrzyjcie sobie kochane... Nie trzeba komentować... I to ma być idealny kandydat na prezydenta.... Poważna osoba na poważnym stanowisku pozwoliła sobie na takie oto zachowanie podczas tak ważnych uroczystości(krejzolka)
http://www.youtube.com/watch?v=oBK1ZcE54NU

Magdzik
 665  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

ciekawostka

Odpowiedzi

Marlena
żadna mi tam ciekawostka to pikuś w porównaniu z tym, jak konkurent owego pana bulgocze jak d... w mydlinach, że się go nie da zrozumieć, jak mlaska podczas wypowiedzi, co mówi i co sobą reprezentuje.
Magdzik
Ale nigdzie nie jest zapisane, że prezydent musi być super przystojny:) A jeśli o to chodzi, to i Komorowskiemu daleko do tego...(awve)
Marlena
Nie mylmy tego czy ktoś jest przystojny czy nie przystojny z tym czy nadaje się na osobę reprezentującą naród. Bo to nie jest konkurs na mistera Polski a na Prezydenta.
Magdzik
Należałoby zatem wyjaśnić, co znaczy być reprezentatywnym... Czyli jak ktoś się ubiera, itd. Obaj panowie noszą garnitury, nie mają oszpeconych twarzy, więc.... (awve)
daryjka87poznan
I tak bede na niego glosowac!!!!
weronika100
@Magdzik..powiało sandałem..!!
Magdzik
Kituś, to nie jest żadna agitacja... Jak bym chciała, to i na Kaczyńskiego bym coś znalazła, a że nie lubię Komorowskiego... tak wypadło(grins) Zresztą napisałam, że nie trzeba się wypowiadać i nadal się tego trzymam(awve)(awve)

@weronika... nie noszę sandałów(smiech)(smiech)(smiech)
Marlena
Właśnie dla mnie bycie reprezentatywnym to nie tylko garniak - każdy polityk chodzi w garniturze (no może są jakieś wyjątki). Ale sposób mówienia o czym pisałam w mojej pierwszej wypomiedzi, mimika twarzy, gestykulacja, wyrazistość w zrozumiałość wypowiedzi, otwieranie ust podczas wypowiedzi. Wszystko to czym zajmują się osoby od kreowania wizerunku. Z Komorowskim wiele pracy nie będzie, natomiast z J. Kaczyńskim ogrom. Zresztą jak i było z jego bratem. Rezultaty były, ale marne. NBo oczywiście, żeby nie było, że tylko na to zwracam uwagę. To PiS jest dla mnie wystarczającym powodem do dyskwalifikacji pana J. Wystarczy. Jeden już był.
babooshka
hmm trudno się wypowiedzieć jednoznacznie, wczoraj widziałam ten filmik i zastanawiałam się nad tym (owszem byłam zaskoczona).Doszłam jednak do wniosku, że to "wyrwane z kontekstu"ktoś uchwycił ten jego uśmiech ale nie uważam,że człowiek z jego kulturą śmiał by się w tak dramatycznej chwili z tej konkretnej sytuacji...
Iwona1977
popieram @babooshka, wole takiego prezydenta niz kogos kto obraza, i osadza ludzi przyklad "czerwona malpa" "ona jest nacpana" itd a sam nie jest lepszy
http://www.youtube.com/watch?v=TXjRvAXmBpo&feature=related
xkasiulax
nie lubię go...nie głosowałam na niego i nie będę (nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy)(nigdy) choryyyyyyyyyyyy(chora)(chora) jak oni wszyscy brak słów (zla)(zla)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.