Menu

z serii zaspokojenia ciekawości

Wiadomo przejmujemy się jak dziecko choruje, gorączkuje itd. A was przy jakiej temperaturze rozkłada do nieprzytomności. Bo ja raczej większość chorób przechodzę bez podwyższonej temperatury. Poza tym należę do tych osób u których 36.6 to stan podgorączkowy, a przy 37 jestem półprzytomna, bo na co dzień mam 35,3. A jak to jest u was?

mala21
 583  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie choroba

Odpowiedzi

xkasiulax
jak jestem zdrowa to moja temperatura to 36,6 nie wiem,ale chyba taka powinna być i jest dobra (grins)(grins)(grins)(grins)
Panterka
Odkąd urodziłam dziecko jeszcze nie zdarzyło się tak, żebym mogła przeleżeć chorobę w łóżku.. Jak jestem chora, biorę leki i dalej zajmuję się domem.. niestety do pracy też się zdarza, że chodzę z chorobą, bo mamy mało pracowników i ciężko jest z moim zastępstwem.. teraz akurat przechodzę przeziębienie, nawet nie mierzę gorączki, wiem, że jest więc biorę leki i zabieram się za sprzątanie, obiad, potem spacer z małą... Chyba dzięki temu, że się nie poddaję chorobie, szybko i lekko ją przechodzę:)
karolincia
Nie wiem nawet bardzo rzadko mam gorączkę
Panterka
ale rozwinęłam temat(grins) a puenta jest taka, że jeszcze żadna gorączka mnie nie rozłożyła(grins)
ulenka091987
mnie jeszcze chyba żadna temperatura nie rozłożyła tak, żebym traciła przytomność, przy prawie 40 potrafiłam w miarę normalnie funkcjonować, jak trzeba, to trzeba nie ma że boli, za to mój mąż należy do tych co chorują bez gorączki i mówił że przy 39 już go nie ma, ale jeszcze nie miałam okazji się przekonać o tym i mam nadzieję, że tak zostanie
mala21
ja miałam okazję się przekonać tydzień po porodzie ni z tego ni z owego dostałam wysokiej prawie 39. Tak mi w głowie wirowało że nie byłam w stanie wstac
Anciacia
Ja od 39 w gore nie moge utrzymac sie w pionie. Zazwyczaj mam 36,2 ;p
Brygidka82
Ostatnio wysoką gorączkę miałam 5 lat temu i wylądowałam na stole operacyjnym.Gorączka nigdy w życiu mnie nie scieła z nóg żebym zemdlała, wiadomo człowiek osłabiony ale jakoś się trzymam.
Agnieshka76
miałam 2x w życiu gorączkę. Pierwszy raz przed egzaminami do liceum, a drugi przy zatruciu.
Ewa0528
Ja jestem raczej z tych nie gorączkujących a to nie dobrze ,wiec jak mam 39 to jest ze mną bardzo kiepsko
renata29
raz jeden miałam prawie 40 stopni i już nie miałam siły wstać z łóżka a tak ponad 38 to normalnie się czuję ale ja już nie pamiętam kiedy ostatnio chorowałam,jeszcze w szkole jakoś
Achcha
gorączkę miewam bardzo rzadko ale jak już to konkretną powyżej 39,5 - 40 st. Moje starsze dziecko tak samo. Młodsze na szczęście jeszcze nie gorączkowało i oby tak najdłużej!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.