Menu

z tą kąpielą!!!!!

drogie mamy,czy wasze pociechy też nie chcą wyłazić z wanny,i często kończy się płaczem że na siłe trzeba wyjąć,,,moja jak wejdzie do wanny to wychodzi jak woda już zimnna mówie wychodzimy bo woda zimna to ona do mnie to dolej mi ciepłej...czy wasze też takie mądrale hehe

smerrfetka
 592  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Wychowanie dziecko kąpiel

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
To ja po prostu wyciagam korek i jak woda splynie to musza wyjsc tak czy inaczej... To akurat rozumieja... Yasmina probuje wprawdzie zatkac noga odplyw... ale ogolnie predzej czy pozniej woda splynie. Ostatnio to zrozumiala i korzysta z kapieli poki sie da... ;)
ODYNIECKA
ja wyciągam małego i mówię mu żeby zrobił pa, pa wodzie bo jutro się zobaczą i koniec mycia przechodzi bez bólu. Jak pa, pa to znaczy, że się zegna:)
kasia13_archiwum
Ogolnie u moich tez dziala sposob z papa... ale nie na wode (szczegolnie u Yasminy, ktora moglaby w niej zyc)...
tlolek
i tu jest masakra...czasem aż mi żal dziecko wyciągać z wody bo później takie darcie jest...jak narazie mam sposób, wycieramy sie i ubieramy przy dźwiękach piosenki z "brzyduli"...dziecko zamiera jak zahipnotyzowane
alinagj1o2
Moi też nie chcieli wychodzić,zabrałam się na sposób i idą się kąpać na 45 minut przed bajką.Czyli przymus konieczny z wyjściem bo nie oglądali by bajki.Dla dzieci które nie lubią się myć polecam takie kolorowe tabletki musujące do kąpieli,moi zawsze mają zabawę i woda co kąpanie to inna.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.