Menu

za dużo mleka??

Krzysiek ma 18 miesięcy i pije mleko jak smok, podaję mu bebiko junior, potrafi wypić nawet 4 butelki po 210ml, 3 są obowiązkowe, poza tym je normalnie inne dania, czy zmniejszać mu ilość mleka?? bo rzadko słyszę, by dziecko w tym wieku tyle mleka piło

milcia22
 650  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Odżywianie dziecko mleko

Odpowiedzi

niunia2776
mój synek ma 17 m-cy i już od ponad trzech miesięcy nie pije mleka,ale za to je bardzo dużo nabiału...z tym ,że mój mały odrzucił mleko. Myślę ,że skoro nic mu nie jest i tak bardzo lubi mleko to może nie ma sensu mu zmniejszać dawki?,ale zawsze możesz spytać o radę swojego pediatrę, co on o tym myśli.:)
milcia22
nadmiar mleka też może zaszkodzić, po roczku podobno to modyfikowane mleko bardzo tuczy, mały waży 12,5kg
milcia22
nie chcę odmawiać mu mleka lecz stopniowo ograniczyć jak już
cytrynka
hehe to moja gigantka lepsza jest ma 3 lata i butle też doi najmarniej 2 razy dziennie. a każda próba odstawienia butli kończy się niepowodzeniem. ale jak odzwyczaiłam ją od smoczka to zaczęła się domagać butelki ze smoczkiem w ten sposób próbuje choć tego smoka od butelki possać.
dominikas87
moj ma 21 msc i takze pije 3-4 butle mleka:)
milcia22
dzięki Kochane, to widzę, ze nie mam się czym martwić, niech dalej ciągnie, jak ktoś tu jeszcze zajrzy to może odpowie na moje jeszcze jedno pytanie, czy podawać mu to mleko dalej w butelce, czy próbować w niekapku?? w nocy nie pije.
rozowa82
kochana moj potrafi dziennie wypic ty flaszki po 310, jakbym jej dała 4 flaszki to tez by wypiła, a jak nie dostanie to RYK!!!!!!!!!!!!! taki ze u sasiadó słychac co mieszkaja 50 m dalej.....
mala21
mój potrafi nawet wypić pięć, sześć butel po 240 ,ma 19 miesięcy waży 18 kg przy wzroście coś ponad 90 cm,
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.