Menu

Ząb czy zatoki??? Brzydzącym się ludzką fizjologią czytanie WZBRONIONE

Od kilku dni boli mnie okolica policzka, najpierw lekko w okolicach zębów więc myślałam, że to ząb (i umówiłam się do dentysty ale dopiero na poniedziałek) ale teraz nie jestem pewna co to. Myślę drogie dr. House (to o Was!), że mi pomożecie rozstrzygnąć mój dylemat. Teraz boli mnie twarz od żuchwy do oka i skroni ale tylko od południa do wieczora - jak rano wstaję to jest super! Z nosa -ale tylko z tej jednej właśnie bolącej strony - wydmuchuję coś ohydnego, zielono-brązowego co ma obrzydliwy gorzki smak (jak mi czasem wpadnie do gardła to brrrrrr!) A ból jest tępy i tętniący, jakby mi ktoś przywalił drzwiami. Ja tak sobie lekko to opisuję ale boli jak cholera. I jeszcze jedno - do laryngologa trzeba mieć skierowanie bo już nie pamiętam jak z synem chodziłam?

Achcha
 1053  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie ból zatoki ząb

Odpowiedzi

flame123
skierowanie trzeba mieć. wg mnie to jakby zatoki...
krasna1
flame ma rację
flame123
ta wydzielina z kichawki mnie naprowadziła na właściwy tor
Achcha
Dzięki dziewczyneczki, muszę lecieć jeszcze do inernisty wynika z tego.
elinka
zatoki i skierowanie musisz miec
sque
oj zatoki i to już dość poważnie, z tego co wywnioskowałam. Dokładnie najpierw rodzinny i skierowanie do laryngologa pewnie też będzie. Zdrówka życzę!
Achcha
Dzięki!!
krasna1
nie dość,że z nas matki,żony ,kochanki to jeszcze lekarki
hehe
fajnie co?
aniol
moze to byc od zeba ja tak mialam jakies zapalenie i ropa i wtedy tez zaatakuje ci bolem wszystko ale z twojego opisu to pewnie zatoki ,wez sie za to szybko bo nieleczone zapalenie pogarsza sie i trudno leczy .mylse ze najlepiej najpierw lekazr internista ,przeswietlenie zatok a poznije laryngolog lub ewentualnie stomatolog.na zdjeciu powinno pokazac gdzie jest ognisko zapalenia..powodzenia ..niebedzie zle dostaniesz pewnei antybiotyk i bedzie dobrze.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.