Menu

zabawa

jak często i jak dużo czasu poświęcacie dzieciom na zabawę,i w co się najczęściej bawice????a może maluchy same się sobą zajmują??jak jest u was???

smerrfetka
 598  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Przedszkolak Opieka nad dzieckiem nauka zabawa dziecko

Odpowiedzi

irekzboralski
Chciałabym jak najwięcej się bawić ze synkiem ale wydaje mi się,że wciąż za mało...układamy klocki(ja układam a Miki burzy:),jeździmy rowerkiem,gonitwa na czworakach...
kasia13_archiwum
W dzien dziewczynki sa w szkole (potem swietlicy) badz w przedszkolu. Jak przyjda do domu to bawia sie przewaznie ze soba... Wieczorem siadam z nimi i gram w jakies gry planszowe, maluje... badz bawie sie w domek dla lalek (z Yasmina)... Przed spaniem lubia jak im czytam... badz opowiadam jakies wymyslone historyjki... ;)
ODYNIECKA
Ponieważ pracuję, to spędzam z Szymonkiem tyle czasu ile to możliwe. Bawimy się klockami, wozimy samochodami, śpiewamy piosenki, czytamy książeczki, rzucamy piłkami, rysujemy -- sporo tego:) Szymek uwielbia bawić się z rodzeństwem ale oni mają naukę więc chwile szaleństwa nie są długie.
koza11
Ja uwielbiam zajęcia manualne więc chłopcy dużo rysują, uwielbiają ciastolinę i malowanie farbami. Praktycznie większość dnia jesteśmy razem (Dawidek chodzi do przedszkola i wraca ok 14.30), mam ten plus że chłopcy bawią się ze sobą i pomysły same się znajdują. ogólnie dużo bawimy się klockami lego duplo, czytamy, gramy w zagadki smoka obiboka. Staram się też angażować dzieci w zajęcia domowe i razem gotujemy (hitem jest robienie sałatki i samodzielne krojenie warzyw). Czasami chłopcy proszą żeby zrobić bal i wtedy dmucham balony puszczam nasze ulubione kawałki dla dzieci i szalejemy
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.