Menu

Zabawa z innymi dziećmi

Czy Wasze pociechy lubią bawić się z innymi dziećmi? Wolą rówieśników czy starszych/młodszych kompanów? Tej samej płci czy wręcz przeciwnej?

Ania
 542  8

Odpowiedzi

Matina
Moja Martnka lubi starsze od niej dzieci. Uwielbia je nasladować.
kasia13_archiwum
Fatima lubi bawic sie i z chlopcami i z dziewczynkami. W swojej klasie ma duzo kolezanek, bawi sie przewaznie z dziewczynkami. W swietlicy wiecej z chlopcami w swoim wieku i ze starszymi kolezankami.
lara1982
Moja Amelka ogólnie lubi towarzystwo więc nie ma dla niej znaczenie z kim byle ktoś był.Jeśli nie ma kompana do zabawy to bawi sie sama.
kasia13_archiwum
Yasmina od czerwca jest w przedszkolu (miala 26 m-cy)... Na poczatku nie lubila sie bawic z innymi dziecmi, wolala sama. Byla od poczatku bardzo lubiana przez inne dzieci, i jak przychodzila, to wszyscy chcieli ja dotknac i objac... a ona sie bardzo przed tym bronila, a o wspolnej zabawie nie bylo mowy.

Dopiero od niedawna... od moze 2. tygodni... zaczela bawic sie z innymi dziecmi... I cieszy sie, jak przychodzac do przedszkola napotyka na wyciagniete ramiona kolezanek... Sama sie wtedy z nimi wita i rozdaje caluski...
aneczka
Mojeje corci to obojetne czy chlopak czy dziewczyna i wiek nie gra dla niej roli ona zawsze stara sie byc w centrum uwagi taj jak mamusia hihihiihi
AnnaZZ
Mój synek lubi bawić się z innymi dziećmi, najlepiej starszymi, najpierw ich obserwować, a potem nawiązuje kontakt. Natomiast płeć dla niego nie gra roli :)
tworek0309
moja dagmarka lubi bawić się ze wszystkimi tylko od kilku dni bardzojej odpowiadaja starsi koledzy Mateuszka.
Matełusz znowu ma grono kilku kolegów i przyjaciuł i z nimi najchętniej spędza czas.
mysia
dla mojej Viki nie jest wazne jakiej plci czy wiek wazne aby byl jakis kompan do zabawy:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.