Menu

zabawka

Powolutku zastanawiam się nad prezentem na gwiazdkę dla Kacperka. Mały w styczniu będzie miał dwa latka. Myślałam o klockach, bo narazie ma duplo dla najmłodszych(takie z okrągłą dziurą) i ładnie się nimi bawi, ale babcia mnie uprzedziła. Chciałabym zabawkę nie na pięć minut. I sama nie wiem. Może odkurzacz pyłek?

mala21
 493  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy prezent dziecko

Odpowiedzi

beatka7623
Ja właśnie kupuję klocki W tym wieku wszystkie zabawki są na 5 min (grins) Choć nie powiem bo moja uwielbia swój wózeczek dla lalek Tylko że go już podarła i babcia na gwiazdkę kupiła jej nowy (kciuki) Naprawde trudno powiedzieć (smutna)
xkasiulax
nie wiem ile kasy możesz przeznaczyć.... klocki mojej znudziły się szybko,cos edukacyjnego interaktywnego laptop dla dzieci..... muzyka gry i te sprawy (kciuki)(kciuki)(kciuki)
mala21
laptop uważam za zapoważny, a nad wyrost nie chcę bo Kacper szybko zniszczy, muzycznych zabawek ma sporo, średnio go interesują
agucha44444
moj syne ma laptopa od grugiego roku zycia i chetnie sie nim bawi
mala21
nie sądzę by narazie wiedział o co w tym chodzi szybciej go popsuje więc raczej laptop nie, pomyślę o tym za rok:)
mala21
podobają mi się za to odkurzacz pyłek, uczona słuchaweczka fisher prese, może ulice wadera, taka gadająca ciężarówka.
monique25
my mamy kosiarke Dyzia z tej serii :) Polecam (kciuki)
tymianek
(prezent) ja własnie chcę kupić ten odkurzacz dla mojego 3-latka . Może któraś mama ma na zbyciu , to piszta (kciuki)
beatka7623
Podobno fajny ten odkurzacz (kciuki)(kciuki)
klaudys
http://marwikas.com.pl/opis/337451/mega-organystojaknagrywanie-37-klawiszypromocja.html#description ja też miałam ten problem. Ponieważ mój syn za niespełna miesiąc kończy dwa latka a chciałam kupić mu coś czym naprawde będzie się bawił, w związku z tym spędziłam dość dużo czasu na necie by nie kupić na kolejną pierdołę, że tak powiem. Natrafiłam na to i jestem już zdecydowana. Na allegro też są do kupienia te tańsze i te droższe... Polecam i pozdrawiam....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.