Menu

Zabawki dla dzieci i ich jakość

Czy przy wyborze zabawek dla dzieci sprawdzacie czy mają one niezbędne atesty? Czy nie są szkodliwe dla dzieci? Czy też kierujecie się przede wszystkim funkcjonalnością zabawek i ich atrakcyjnym wyglądem? Jakie zabawki goszczą w twoim domu? Opowiedz innym mamom czym kierujesz się przy wyborze zabawek dla swojej pociechy.

Ania
 1395  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy zabawka zabawa dziecko bezpieczeństwo

Odpowiedzi

Achcha
Nie kupuję chińskich badziewnych zabawek ale nie mam aż takiego hopla, żeby studiować metki. Kupując w porządnym sklepie po części ufam, że nie sprzedają mi jakiegoś syfu.
mamaMaksa
wolę kupic droższe i dobrej jakości niż jakis szajs made in china,u nas przeważają auta róznego typu puzzle i klocki lego
emiliab
Na tym etapie na jakim jesteśmy w tej chwili, to zwracam uwagę na to czy zabawki nie zawierają małych elementów, które synek mógłby włożyć do buzi. Ważne jest też aby były mocne, po tym jak synek uczył swój helikopter latać. Atesty oczywiście są najważniejsze, ale zabawka musi też atrakcyjnie wyglądać.
JUSTYLKA
..tylko z atestem...ostatnio Mati dostał zabawkę bez atestu i zjadł z niej farbę...skończyło sie wysypka ale nie pozwolę więcej na takie prezenty...to po prostu czasem może być niebezpieczne
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.