Menu

zabawki do kąpieli, jakie macie?

kaczuszki do kąpieli już nie działają u nas, jakie macie zabawki? takie żeby zając malucha przy kąpieli :)

konieczko
 323  5

Odpowiedzi

tymianek
synek obecnie bawi się podczas kąpieli pistoletem na wodę, a także topi gąbki, albo robi sobie z nich deszcz. Ponadto gdy teraz chodzi z gołymi stópkami, to musi wygrzebać sobie wszystkie brudki z pomiędzy palców - także to jest również jego super "zabawa" w wannie
JUSTYS
nie mamy takich typowo do wody ,Dominik jak idzie się kąpać to razem z nim w wodzie znajdują się rożne samochodziki, ludziki ,łódki,nawet konefka z której robi sobie prysznic;-)
JUSTYS
"konewka" oczywiście;-)
Jamama1
Moj Synek uwielbia swoje stacking cups do kapieli (mieszkamy w UK). Sa to roznego rozmiaru i koloru kubeczki ponumerowane od 1 do 10. Maly spedza dluuugi czas przelewajac wode z jednego do drugiego i ukladajac je w kolejnosci. Bardzo lubi tez kredki do rysowania po wannie. Dla mnie to genialny wprost wynalazek! Czesto rysujemy rozmaite owoce, ksztalty, no i sama musialam sie podszkolic w rysowaniu helikopterow i traktorow :-) Niestety nie wiem czy te zabawki dostepne sa rowniez w Polsce. Synek bardzo lubi rowniez zabawy konewka a nawet pustymi butelkami np. po szamponie itp.

Pozdrawiam
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.