Menu

Zabawy z dzieckiem

Jak często bawisz się ze swoim dzieckiem? Czy bawicie się w gry z Twojego dzieciństwa? Czy masz ciekawe pomysły na zabawę z dzieckiem, które możesz polecić innym Matkom?

Ania
 1417  9

Odpowiedzi

mammma
codziennie (grins)
we wszystko co tylko może ogarnąć dwulatka, więc raczej nie są to skomplikowane zabawy ani też gry planszowe czy puzzle (grins)
rooda00
Hanka skończyła dwa miesiące.Bawimy się całe dnie,ponieważ ona jest bardzo towarzyską dziewczynką :)Gugamy sobie i gruchamy,robimy rowerek nóżkami,mamy takie pluszowe jabłko edukacyjne-jest jeszcze za mała żeby świadomie się nim bawić,ale jak jej tłumaczę i pokazuję gdzie co jest,to aż piszczy.Pewnie kolor i kształt przykuwają jej uwagę.Z maty edukacyjnej też korzystamy.Łapiemy różne przedmioty w łapki.I rozmawiamy cały czas :))
elcia
MóJ maciek 19 miesiecy najlepiej bawi sie kiedy pomaga mi w pracach domowych. Najwieksza przyjemność sprawa mu odkrzanie odkurzaczem, zmywanie podłogi mopem,zmywanie naczyń, wkładanie obranych przez mnie warzyw do garnka na jego zupkę. Aha uwielbia tez trzyamc suszarke w rąsiach i suszyc moje mokre włosy.
Z zabawek interesuja go jedynie samochody które wydja dzwieki i maja sygnały świetlne.
myszka838383
elcia..mój identycznie :) taka mała kura domowa :D
edyta12
Ja ze względu na zbyt małą ilość czasu nie bawię się z dziećmi,ale jak już siądę to moja Nicolką gotuje i karmi mamusię oraz podaje kawę.
nikordia
bawie sie z synkiem codziennie choc ma dopiero 5 miesiecy:))
popi844
Moja córeczka ma 6 miesięcy ale uwielbiam się z nią bawić:rowerek nóżkami,mata edukacyjna,gonimy pieska po podwórku,robi mamusia dla córeczki głupie miny przy lusterku a Martusia aż piszczy z radości.Kurcze duuuużo tego można wymieniać.Ale generalnie zawsze coś:-))
Paulina1987
moj maly skonczyl dopiero miesiac czy moge sie w jakis sposob z nim bawic?? i co moge robic??:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.