Menu

Ząbki...

Mamusie, czy Waszym dzieciaczkom też tak długo wychodziły ząbki? U mojej Monisi zaczęło się jakieś 2 miesiące temu i widać dwie jedynki na dole, ale w dziąsełkach...(smutna) Czemu nie pokazały się jeszcze ząbki? Czy to tak długo trwa? (placze) Dodam, że górne jedynki też już powoli idą... A ślina cieknie ciurkiem jak woda z kranu (grins)

Magdzik
 630  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

ząbkowanie ślinienie się

Odpowiedzi

Mandarinios
Spokojnie wszystko z czasem....:)
Basia1980
Mój Wojtek ślinił sie już od 4 miesiaca a ząbek wyszedł dopiero w 8. Taraz idą 3 naraz i mamy urwanie głowy, marudzenie, marudzenie i jeszce raz marudzenie...
karolincia
U mojej też tak długo wychodzą ze dwa miesiące a potem długo jeszcze rosną.
Magdzik
Iwonka, stosuję gryzaczki i Dentinox, ale z tym smarowaniem i masowaniem, to różnie bywa... Mała nie daje się i jak zaciśnie buźkę, to nie ma rady, by jej posmarować czy pomasować dziąsełka(grins)
avialle
mamy to samo, dwójki widoczne od miesiąca tuż pod skórką, i nie dające nam spać ;[, i nie chcące wyjść ;(.
Używam Dentonixu, jak jestbardzo źle Nurofen dla dzieci w syropku.
Viburcol to niestety placebo moim zdaniem..
rozowa82
ja też tak miałam, 3 mieisący wychodziły dolne dwójki, nawet pisałam o tym kiedyś, masakra, w nocy budziła się z płaczem, no odlot, (Viburcol nie pomagał na końcu, czasami jakiż zel ale mała go zjadała w mgnieniu oka czasami ibum w syropie pomagał ale nie zawsze)nawet teraz jeszcze sie budzi i nie wiem czy to z przyzwyczajenia czy znowu coś idzie, więc laska trzymaj sie bedzie dobrze(grins)
frezja8
dorze wiedziec ze u innych tak samo .moja mala to slini sie od 3miesiaca 2 dolne jedynki juz po 5miesiacu widac ale jescze sie nie wibily i juz widze gurna jedynke a ostatnio marudna non topa i tez nie da sobie dobuzi zagladnac a co z z doknieciem maasakra. jak te malenstwa sie musza meczyc (pout)(pout)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.