Menu

Ząbki ;-)

Dwa dni temu zobaczyłam u mojego Maluszka pierwszego ząbka, cóż to była za radość, ale jest to prawa, górna dwójeczka i sądzę, że pojawiła się dzień wcześniej, tylko nie zauważyłam jej po prostu, bo szukałam ząbków na górze, dodam, że Oskarek ma pół roku i 30go stycznia skończy 7 mcy. Dzisiaj tak szeroko się do mnie uśmiechnął, że zauważyłam kolejnego ząbka, oczywiście była to lewa, górna dwójeczka (grins). I teraz mam takie pytanie czy u Waszych pociech też pierwsze ząbki pojawiały się na górnych dziąsełkach i czy były to dwójki, bo z tego co się dowiedziałam wynika, że na ogół wychodzą jedynki i na dodatek dolne (krejzolka). I już sama nie wiem co o tym myśleć (grins). Gorąco pozdrawiam ! (awve)

kamm123
 836  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie ząbki

Odpowiedzi

Iwona1977
zazwyczaj pierwsze wychodza jedynki..moze to jedynka tylko dalej osadzona?
ADAMSKA98
u mojego wyszly pierwsze jedynki dolne
Achcha
dolne jedynki pierwsze u starszego i pierwszy ząbek - dolna jedynka u drugiego synka ale zaraz wyszły następne, nic się nie przejmuj kolejnością!
myszka838383
synkowi znajomej wyszły najpierw górne trójki ;)
kachinka
u Zośki wyszły dolne jedynki a poza tym Ci zazdroszcę bo Antoś się męczy ślini jęczy i cisza:(ja wiem mamy jeszcze czas ale ten bidulek jest taki zmierzlutki ....
renata29
dwie dolne jedynki,dzień przed skończeniem 6 miesięcy:)
a Ty nie przejmuj się kolejnością tylko ciesz,że tak bezproblemowo wychodzą:)
kamm123
Tzn wcześniej zanim wyszły kilka dni marudził i nie dał spać, ale jakoś przebrnęłam dalej (grins). Tak szukałam i pilnowałam tych ząbków, że nie zwróciłam uwagi, że na górze mogą pierwsze wyjść (krejzolka).
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.