Menu

Zabkowanie...

Dziewczyny czy ktoras z Was stosowala na zabkowanie lek homeopatyczny "CAMILIA"????Jak dlugo moge taki lek stosowac???Czy jesli bede go stosowac przez jakis tydzien codzinnie to czy nic sie nie stanie???

monia2213
 1710  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie zabkowanie

Odpowiedzi

KlaudynaK
Nie znam tego leku, ale jak Staś ząbkował, jeszcze brakuje nam 4 ząbków to żele stosowaliśmy ponad tydzień i nic mu nie jest...
monia2213
Dzieki dziewczyny...Pozdrawiam:-)
jolkaa
Ja dopiero teraz trafiłam w aptece na Camilię. Dopiero zaczęliśmy ząbkowanie, ale pomaga. Daję wtedy, kiedy mała zaczyna faktycznie wariować :) W ulotce jest napisane, żeby po 3 dniach używania iść do lekarza, jeśli objawy nie ustępują. Może i jest to lek homeopatyczny, ale to lek. No i trzeba pamiętać, że musimy ułatwić dziecku przejście przez ząbkowanie, a nie pozbyć się problemu „płaczącego dziecka”.
motylkowa
My też stosujemy i bardzo dobrze działa, wszyscy w domu zadowoleni, bo wiadomo szczęśliwe dziecko to szczęśliwi rodzice. Faktycznie u moich niektórych znajomych dziecku zwyczajnie podają zawsze przeciwbólowy, bo przecież płacze, a nie patrzy się, że najważniejsze to nie wyeliminować płacz tylko dziecku faktycznie pomóc.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.