Menu

ząbkowanie???

drogie netmamy mój malec skończył 5 miesięcy ślini się i płacze dochodzę do wniosku ze zaczyna ząbkować ale żel czy delikatny masaż nie pomaga budzi sie w nocy co godz ....co zrobić żeby spał w nocy .....?????????w dzień to jeszcze daje sobie rade zabawy noszenia itp. ale w nocy jak przymknie mi sie oko to chciałabym chodź na 3 godz kimnąć a tu nie ma jak :( wychowuję syna sama i już zaczynam chodzić jak lunatyk bo w dzień to może z godz śpi

gigant
 650  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta ząbki

Odpowiedzi

renata29
czopki Viburcol,ostatnio dawałam swojemu i spał całą noc
gigant
a bez recepty sa??
madzia9917
tak te czopki sa dobre takze dawalam mojej i jeszcze podaje syropek panadol dla dzieci 4 ml
renata29
chammomilla Dagomed już nie produkują i raczej trudno będzie dostać,ostatnio szukałam...
Achcha
Viburcol
aneta1262
Viburcol rowniez podowalam na poczatku a pozniej dawalam jakis lek przeciw bolowy ale to rzadko bo moje corki w miare dobrze przechodzily zabkowanie...
basus1519
polecam zel na dziosla DENTINOX -GEL do kupienia w polsce kosztuje okolo 30 zl ale jest bardzo skuteczny no i srodki przeciw bolowe (awve)
anetka1131
Ja też polecam Dentinox-gel i do picia w ciągu dnia rumianek u nas się sprawdził u mojego synka pierwsze 2 ząbki pojawiły się w 3miesiącu i wychodziły wszystkie po koleji.
piornik26
Dziewczyny, bo właśnie czytam o ibumie i znalazłam, że działa przeciwbólowo, przeciwzapalnie i obniża temperaturę. Ciekawi mnie tylko czy podchodzi Maluchom jego smak?stosowałyście?
kaprysna
Ibum ma malinowy, slodki smak, smakowal Maluszkowi.
Kuzynka tez podaje i nie narzeka.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.