Menu

Ząbkowanie

Mamusie, chciała bym się dowiedzieć kiedy waszym pociechą zaczęły wychodzić pierwsze ząbki???? Mój synek ma 8 tyg i zauwazylam ze swedza go dziąsełka, czy to mozliwe???? prosze o odpowiedzi. Pozdrawiam gorąco(awve)(kwiatek)

Ewa22
 554  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zdrowie ząbki

Odpowiedzi

koza54
wszystko jest możliwe ale szczerze wątpie.
barska150
podobno czasem dzieci mogą urodzić się już z ząbkiem.... dziwne... moja mała niecałe 6 miesięcy a więc dosyć szybko... a skąd wiesz że swędzą go dziąsełka?!
StepByStep
Wiesz skoro niektóre dzieci już z ząbkiem potrafią się urodzić to wszystko jest możliwe...

Prawdę mówiąc my od 6 miesiąca życia mieliśmy pewność, że coś się dzieje, a tak na prawdę pierwszy ząbek wykiełkował mu jak miał 15 !! (wow) miesięcy
StepByStep
6 miesiąca życia maluszka*
Ewa22
To widać że swędzą maluszka dziąsła nerwowo wsadza rączki do buzi, i gryzie i uspokaja sie chwilowo, nie z głodu wsadza raczki do buzi bo piersi nie chce jesc. Wiec sadzimy ze to moga byc dziasla.
barska150
myślałam ze może jest po prostu głodny... ale dzieci mają silny odruch ssania więc może o to chodzi- te łapki do buzi
renata29
nie mówię,że to nie ząbki ale w tym wieku wszystkie dzieci wsadzają rączki do buzi,to naturalne i nie świadczy o ząbkach a synkowi pierwsze ząbki wyszły jak miał 6 miesięcy i prawie niezauważenie,jakiś tydzień albo dwa wcześniej zaczęłam się domyślać:)
Achcha
Taki odruch ssania dzieci mają bo skąd możesz wiedzieć, że go swędzą dziąsła?
asiunia83
Mój synek nie ma jeszcze 5 miesięcy a ma już 2 zęby tak ok 3 miesiąca zaczęło mu to dokuczać a starszemu synowi zaczęły wychodzić około 9 miesiąca
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.