Menu

ząbkowanie

Do jakiego czasu mniej więcej wychodzą ostatnie ząbki mleczne? Od dwóch dni mój 2-letni synek ma problemy z luźną kupką [nie towarzyszą żadne inne objawy] i mniejszy apetyt i nie wiem, czy to może być wina ząbkowania? Dodam, że przy wcześniejszych ząbkach nie miał biegunek, jedynie ból i lekko podwyższoną temperaturę.

karolina87
 861  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zdrowie ząbkowanie biegunka ząbki

Odpowiedzi

beatris23
A ile ma już ząbków?Mój syn ma 2,5 roku i ma 18 ząbków (brakuje mu górnych piątek-a raczej szóstek bo piątki podobno wychodzą później,ale wszyscy licząc ząbki na łuku szczękowym są przekonani ze to piątki są hihi).A ząbki mleczne wychodzą z tego co gdzieś czytałam to 20 powinno pokazac się do 3 roku zycia potem jest chwila przerwy i wychodzą kolejne
karolina87
ma już ich sporo, przebudził się to zaraz mu policzę :), bo się pogubiłam w ich ilosci (krejzolka)
karolina87
Klaudia ja to wiem, że różnie i, że przy jednym zębie może być tak albo tak, po prostu chciałam się mniej więcej rozeznać. To moje pierwsze dziecko, więc wszystkiego się przy nim uczę (grins)
karolina87
Geodonna dzięki, chyba właśnie te ząbki tak go męczą (placze) 3 dzień luźne kupki, mam nadzieję, że niebawem to się skończy
beatka7623
Moja ma 22 m-ce i ma już 18 zębów w tym już wyczułam 19ego- piątkę Zaczyna się przebijać ale z jakimi bólami to nikomu nie życzę (pout)(pout)(pout)(placze)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.