Menu

zabkowanie

kobiety moje drogie moja coreczka ma 9 miesiecy i od 3 dni co wieczór goraczkuje czy to normalne przy zabkowaniu a wychodza jej korzenne zeby te z tyłu szczeki i daje jej czopki w nocy paracetamolu czy bez zadnych przeciwskazan moge jej podawac czopki przy zabkowaniu czy cos innego doradzcie pomóżcie

wi3siacz3k
 679  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie dziecko

Odpowiedzi

xkasiulax
Możesz podawać czopki oczywiście..moja gorączkowała dwa dni przy ząbkowaniu podawałam Ibufen.Możliwe,że rozwija się jakaś infekcja,może przeziębienie?
lola86
moja gorączkuje cały tydzień ma biegunkę i kata i nie chce jeść.Podaje wtedy czopki lub ibuprofen w syropie i krople camillia pomagają w błyskawicznym tempie
lukrecja7777
Tak są normalne i typowe objawy przy ząbkowaniu. Oczywiście jak najbardziej możesz podać czopki viburcol u nas bardzo się sprawdziły. Ja też masowałam dziecku dziąsła taka gumową nakładką na palcu.
kocurka84
Ząbkowaniu bardzo często towarzyszy gorączka. Możesz, tak jak to radzą przedmówczynie, podawać dziecku Viburcol, bo on świetnie sobie radzi właśnie przy wszelkiego rodzaju gorączkach i stanach niepokoju u dzieci. Poza tym dawaj dziecku np. skórkę czerstwego chlebka, ażeby ją sobie "pomymlało" - ten akurat sposób stosowany jest w mojej rodzinie od pokoleń :)
kamizelka
Też nam właśnie viburcol pomógł najpierw przy kolach potem przy ząbkowaniu. Zresztą nie tylko przy tych dolegliwościach, bo stosuje go także przy wszelkiego rodzaju infekcjach gdy wiadomo że dziecko jest niespokojne i marudne.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.