Menu

Ząbkowanie – daje w kość i dziecku i rodzicom

W okresie, kiedy dziecko ząbkuje bywa naprawdę ciężko. Ciężko jest zarówno rodzicom, jak i dziecku, które cierpi. Napiszcie jak u was przebiegało ząbkowanie. Czy wasze dzieci były marudne, gorączkowały, miały biegunkę? Czy też ząbkowanie przebiegało w miarę bezobjawowo? Jakie specyfiki są waszym zdaniem niezastąpione podczas ząbkowania. Może inne mamy skorzystają z waszych porad.

Ania
 1735  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta 1-3 lat Zdrowie ząbkowanie

Odpowiedzi

Anciacia
U nas ząbkowanie przebiegło w tajemnicy. Gdyby mała mnie pewnego dnia nie ugryzła to nawet bym nie wiedziała, ze wyszły jej pierwsze dwa ząbki. O kolejnych dowiedziałam się bo zaczeła zgrzytać zębami :D U nas nie było płaczu, gorączki ani innych atrakcji.
monique25
chyba tylko zauważyłam coś przy wychodzeniu piątek ; rozdrażnienie ; marudzenie ... a tak to żadnych skutków ząbkowania u nas nie było :)
daryjka87poznan
Ja nie moge narzekac na ząbkowanie. Moja corka swietnie to znosila.
Majaaaaaa0000
Moja córcia świetnie znosiła ząbkowanie...jedynie jak 5-tki wychodziły to miała gorączkę...I marudziła...A tak to złote dziecko,ani kolki ,ani nie było budzenia w nocy , od razu przesypiała całe noce tylko cyc i spać i tak dalej:) Do tej pory jest grzeczna...Czasami ma ataki złości ,ale radzimy sobie z tym...
orzech
u mojej córki najgorzej wychodziły trójki. podawałam jej milifen przeciwbólowo kiedy było naprawdę źle. stosowałam tez dentinox, ale krótko działał.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.