Menu

Ząbkowanie - jak pomóc dziecku

Jak Wasze pociechy przechodziły ząbkowanie? Czy macie jakieś sprawdzone metody na złagodzenie bólu? Podzielcie się swoimi doświadczeniami z mamami, które być może potrzebują rady.

Ania
 814  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zdrowie ząbkowanie

Odpowiedzi

margolcia85
No właśnie jak pomóc? Moja córcia od kilku dni bardzo cierpi i nie wiem jak jej pomóc, żel pomaga tylko na chwile Nurofen dla dzieci działa nieco lepiej ale mala nie gorączkuje i nie chce jej szpikować niepotrzebnie farmaceutykami, jeśli znacie jakieś sprawdzone sposoby chętnie z nich skorzystam....
piasekpustyni
gryzaki, żele do smarowania jak jest mniejsze bo już później Mały się nie daje dotknąć, paracetamol w syropie, ewentualnie niektórzy stosują czopki przeciwbólowe - ja nie próbowałam. trzeba to przetrwać, choć Maluszka szkoda bo widać że się męczy...
natuuusia19
nie mielismy na szczescie problemu z zabkowaniem:) wiki ani nie miala goraczki ani nie grymasila.. jedyna oznaka byla woda z noska.. ale to przy pierwszych zabkach..
elcik
Ja podawałam camilie jesli mały był tylko marudny ale widac było, ze ząbki mu dokuczają. A jak pojawiła sie gorączka to Milifen albo paracetamol w czopkach.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.