Menu

zaczepki

Drogie mamy, dlaczego niektóre mamy wciąż tu wszczynają kłótnie? Obrazaja i nasmiewają sie z innych mam? Niektóre pytania są obsmiewane, tylko dlatego ze są zbyt oczywiste dla starszych mam, ale nie zapominajcie, że sa tu tez młodziutkie mamy, które nie wiedza tyle co starsze. A ten portal po to własnie jest zeby na pytania dostawac konkretne odpowiedzi, a nie jakies uszczypliwości.
Niektóre ,,wszechwiedzące'' mamy czasami same siebie przechodza , ze az sie dziwie ,że team nic z tym nie robi. Jak któres sie nie lubia to niech nie kłóca sie na forum, bo to nie ten poprtal,albo załózcie sobie grupe i tam sie obsmarowujcie. Nie wiem, może takim mamom sie nudzi, nie maja swojego życia i tu na netmamach dają ujście swoim emocja? Jesli tak to szkoda mi ich.

gochak26
 3067  106

Znajdź pytania na ten sam temat:

Wychowanie Partnerstwo i Rodzina zaczepki klutnie

Odpowiedzi

Bozena26
(klaszcze)(klaszcze)(klaszcze)
renata29
A Ty nie masz większych problemów?I Tobie też się chyba nudzi bo tym pytaniem ewidentnie chcesz wywołać kolejną kłótnię(zla)
Kordelia
(spi)(spi)(spi)(spi)(spi)(spi)(spi)(spi)
Bozena26
Renatka ja tam dzis mam spokoj duszy(grins) i powiem tak milej nocy wszytskijm(grins) -ide spać(grins)
gochak26
absolutnie nie mam na celu wywolac kolejnej klutni. Pisze po prostu to co widze. ostatecznie to nie jest portal stworzony do klutni a ostatnio niestety tutaj tylko to widac. ja klucic sie z nikim nie mam zamiaru(pokoj)(pokoj)(pokoj)(pokoj)
martus1988
(nigdy) bez komentarza
xkasiulax
Fakt zadałaś te pytanie by wywołać burzę na forum ......ale zgodzę się,ze nie które mamusie czasem przesadzają,ale ja je lubię dzięki nim zawsze jest tu wesoło (grins) bo gdy by każda miała takie samo zdanie było by tu nudno.... a nie które pytania są naprawdę śmieszne i aż się proszą o komentarz
Magdzik
I od nowa Polsko ludowa...(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
krasna1
kłótnie się pisze nie kłutnie
dlaczego uważasz,ze ktoś ma Ci się tłumaczyć?
renata29
Dobranoc Bożenko,ja też mam spokój duszy(grins)
krasna1
to do słowa kluczowego...
MamaMarysi
a ja to czasem boję się odezwać...że po trąbie dostanę.
gochak26
ja nie prosze cie o to zebys sie tlumaczyla. poprostu chcialam poznac zdanie netmam na ten temat i tyle
krasna1
żałoba narodowa jest
MamaMarysi
dokłądnie krasna1
dyska29
gochak26 popieram
MamaMarysi
...mimo wszystko trzeba być odpornym i nie brać wszystkiego "do siebie" , bo gdybym ja brała wszytsko jak leci do siebie, to pewnie byłabym w wariatkowie
babooshka
a ja nie uważam by każda nowa mama była obsmarowywana i może wstrzymajmy się z ewentualnymi potyczkami słownymi do końca żałoby (tu zgadzam się z @Krasną)...
MamaMarysi
ale popieram Marysieniusie
gochak26
Marysieniusia wlasnie to zauwazylam i nie tak to chyba powinno wygladac. Wyzwiska, upokazanie i wysmiewanie innych osob,ktore prosza o rade , to jest nie na miejscu. Takie jest moje zdanie(kwiatek)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.