Menu

Zaczerwienione pośladki.

W piątek Krzysio wrócił z przedszkola i powiedział, że boli go pupa bo się przewrócił. Połowa pośladka była czerwona i faktycznie wyglądała jakby mały "przeszurał" siedzeniem po dywanie. Nasmarowałam to Alantanem i w sobotę wyglądało lepiej. W niedzielę zaognione były już oba pośladki, po spacerku również paszki ale ten drugi problem zniknął sam po zdjęciu podkoszulka. Dziś pani w przedszkolu zgłosiła mojej mamusi, że Krzysio ma odparzenia bo faktycznie trochę tak to wygląda, tylko od czego?... Nie wiem kurde co to może być. Nie zmieniałam proszku, płynu do płukania czy do kąpieli... Brak higieny również nie wchodzi w grę. Skóra na pupie jest jakby przesuszona, czerwona, otarta... Spotkałyście się z czymś takim?

amalka
 840  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

problemy skórne

Odpowiedzi

loona20
hmmmm moze alergia .. na bialko ...
moj syn ma to samo pod kolanami .. wyglada jak przetarte ale tak nie jest lekarka powiedziala ze to uczulenie na mleko ... ( bialko ) i wystepuje wlasnie w takich miejscach .. jak ty opisalas .. wiec nie wiem moze i to to jest .. (awve)
amalka
Wiecie co. Tak mnie olśniło... Może to grzybica? (wow) Umiejscowione jest to cholerstwo akurat miejscu mającym kontakt z deską toaletową. Niedawno mały brał antybiotyki. Nie wiem sama... Czyżby kolejny "upominek" z przedszkola?
Jak tylko P wróci z pracy, pędzimy na nocny dyżur (pout)
amalka
Na nocnym dyżurze lekarz stwierdził- "Nie jestem pediatrą i nie wiem co to jest" (krejzolka) Dał skierowanie do szpitala dziecięcego a tam bardo miła pani doktor zbadała małego, oglądnęła pupkę i przepisała maść sterydową z antybiotykiem. Nie potrafiła powiedzieć co to za stan zapalny (pout)
dominikas87
to jest włsnie nasza słuzba zdrowia i bardzo wykształceni lekarze ze nie maja zielonego pojecia co dziecku jet(zlosc)(zlosc) nie dosc ze człowiek jedzie daleko na ostry dyzor to jeszcze nie ma konkretnego lekarza czasem człowiek umarł by po drodze a po nich by to spłyneło Jak mogła przepisac masc nie majac pojecia co to za stan zapalny przeciez nawet masc moze zaszkodzic (zlosc)(zlosc) Kochana polecam pudodrem albo hipp
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.