Menu

Zadania domowe

Moja córka dzień w dzień dostaje zadania domowe. Nie wiem na ile to jest potrzebne już w pierwszej klasie, ale tak czy inaczej to są fakty. Odrobienie zadania zajmuje jej średnio od poł godziny do godziny. Ciekawa jestem czy tak jest we wszystkich szkołach, że dzieci dostają zadania? I czy nie można tego zrobić w szkole? Nie rozumiem tego - co daje dziecku zadanie domowe i czy nie dość wysiedzi się w szkole nad książkami, że potem musi znów siedzieć?

Daria
 781  4

Odpowiedzi

Franc3ska
Sonia w pierwszej klasie też dostawała zadania domowe, to chyba normalne - w końcu szkoła. Zawsze odrabiamy je razem, dzięki temu wiem, czego się w szkole uczyła:)
kasia13_archiwum
Moja tez (jest w 1. klasie) dostaje zadania domowe. Tylko, ze po szkole idzie do swietlicy i tam razem z innymi dziecmi odrabia zadania domowe, a nauczycielka w swietlicy pomaga im. Nadzoruje to. Jak przyjdzie to tylko pokazuje mi co i jak zrobila... ;)
Ale przewaznie dzieci w tym wieku sa zachwycone tym, ze sie dostaje zadania domowe. Przynajmniej ja nie znam dziecka, ktore by narzekalo. Tu jej kolezanki i koledzy to sie przesciguja, kto ma wiecej zadane... ;)
Ania
O, wlasnie dzieci moga zostawiac ksiazki w szkole, to jest super, a nasze biedactwa dzwigaja tornistry ponad swoje sily, pozniej wychodzi skolioza, czy inne problemy z kregoslupem...:-(
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.