Menu

Zadanie.

Synowie w drugiej klasie mają za zadanie zrobienie albumu ptaków ,przynajmniej 6 gatunków.Metoda dowolna.Ja mam dwójkę dzieci w jednej klasie i tak myślę co tu wymyślić.Na razie próbuję zorganizować jakieś pióra przez znajomą z zoo. Potrzebuję pomysłu na jakieś fajne wykonanie tych albumów. Za każdą podpowiedź z góry dziękuję.

alinagj1o2
 610  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Szkoła i Kształcenie zadanie

Odpowiedzi

monka21m
mogą być ptaki zrobione z kulek z bibuły, albo np. narysowane ołówkiem i wyklejone plasteliną, a może np. glowa ptaka ze zdjęcia, a reszta narysowana kredkami, czy tez ptaszki ze zdjec, a obok narysowane farbakmi jakies gałązki albo gniazdka jakie budują
Beatris0302
pewnie maja to być dwa różne albumy..
wiec ja myślę że te piórka poprzyklejać do głowy ze zdjęcia a i żeby te ptaszki siedziały sobie na trawce takiej prawdziwej albo na gałązkach tez takich prawdziwych albo na liściach bo mamy już jesień (grins)
Pomysły masz już na 3albumy (awve)
monka21m
Jak już sobie tak dyskutujemy to dziecko 8-letnie nie zrobi ptaka trójwymiarowego, a praca ma byc dziecka, a nie mamy, czyż nie?
jagoda30
zgadzam się z @monka21m
alinagj1o2
Wiadomo że to w dużej mierze zadanie dla rodziców.Sami synowie nie znajdą opisu ptaka,jego charakteryzacji która ma być.Mój młodszy chodzi na zajęcia z origami i ma to opanowane ,może coś i pod tym kontem zrobimy.Na razie myślimy .
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.