Menu

zadanie POMÓŻCIE!!

LICZĘ NA WASZĄ POMOC BO CO KILKA GŁÓW TO NIE JEDNA!!

JAKĄ PRACĘ MOŻNA ZROBIĆ DO SZKOŁY DLA SASETKI oo zagrożonych gatunkach zwierząt!! no nie mam pojęcia jak się do tego zabrać co zrobić jak zrobić!! pomóżcie na pewno coś wybiorę.(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)(kwiatek)

smerrfetka
 465  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Czas wolny i Sport praca

Odpowiedzi

smerrfetka
zagrożone gatunki zwierząt i roślin.(pout)
Mysiaa
a to ma być praca jakaś duża??Ja bym zrobiła taka fajną książeczkę,niedużą z obrazkami i krótkimi opisami zwierząt i roślin.To wszystko na bloku technicznym białym lub kolorowym.Zboku zrobić dziurki i przewlec wstążeczkę.Lub podkleić tak fajnie wstążeczką z materiału żeby połączyć kartki,z zewnątrz i wewnątrz.Albo na brystolu dużym ponaklejać zdjęcia i opisy zwierzątek i rośłinek.To tyle,więcej pomysłu nie mam :)).
alinagj1o2
Synowie robili album o ptakach.Tak jak pisze Mysiaa. Kartki techniczne kolorowe . Chłopcy napisali kilka słów o danym gatunku w zeszycie ,wycieli to i wkleili na te kolorowe kartki.Wydrukowałam dany gatunek i wkleiłam obok.Czasami był to ptak z kolorowanki.Do tego dodałam jeszcze piórko danego gatunku,ale ja miałam możliwość załatwienia od osoby kolekcjonującej.
Przejdź do kiosku czasami też są fajne gazety.Powodzenia.
krasna1
myśmy rysowali las a w nim zwierzaki i rośliny i drwala,który rąbał drzewo przekreślonego,
był też napis....
nie pamiętam już,
ale coś nie zabijaj tylko nas chroń
amalka
Rysowałam (w szkole jeszcze ale pamiętam, bo wygrałam konkurs) otwartą dłoń, na niej kwiaty pod ochroną a nad nimi drugą dłoń (jak parasol). Tyle, że to dotyczyło jedynie roślin... Myślę, że książeczka będzie dobrym pomysłem (grins) Możesz umieścić statystyki, ile osobników danego gatunku żyje obecnie a ile żyło lata wcześniej.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.