Menu

Zainteresowanie

Ostatnio mam jakiś marny nastrój. Siedzę z malą w domu, jakiś spacer zaliczyny, zakupy, obiad i tak w kółko, a moja szanowna druga połowa nawet nie zapyta jak minął dzień... może dla niego siedzenie w domu to nic wielkiego, ale chciałabym się z nim tym podzielić. Też jestem zmęczona, też mam dość. Ale co tam! Ja zawsze go pytam jak praca, jak powrót do domu, czy było dużo ludzi, czy jest zmęczony. A z jego strony zero inocjatywy! Też tak miałyście momentami? Jest mi naprawdę przykro i nie chcę się tu użalać teraz nad sobą. Po prostu brakuje mi zainteresowania i docenienia tego co robię.

natka86
 256  8

Odpowiedzi

Tesa
Nie przejmuj się. Mój mąż jeszcze nigdy nie zapytał jak mi minął dzień a jak ja go pytam jak w pracy to mdpowiada że nic i co mnie to wogóle interesuje itp. Już się przyzwyczaiłam i nie pytam i coraz mniej mówię
marcela
no moj tez jak u Ciebie a czasami to sie jeszcze zapyta co Ty robisz caly dzien???... z aluzja oczywiscie.
ania77
Moj maz raczej sie pyta. Ale czasami nie zdazy, bo ja juz opowiadam...
:-))
Tesa
chwilę mnie tu nie było. U nas tak od slubu. On poprostu nie czuje potrzeby rozmowy. Wie że mnie to denerwuje. Kiedys było o to wiele kłótni a teraz chyba robie się podobna do niego. Też mu niewiele mówię bo jak kiedyś zaczynałam to słyszałam że mam przestać mówić o pracy i takie tam. no to nie mówię z czasem można się przyzwyczaić ale momentami mam tego dość. Zdarza się że go coś natchnie i wtedy gadamy o tym i owym, ale rzadko
norbik
Mam tak samo jak Tesa mój mąż nie ma takiej potrzeby żeby o wszystkim opowiadać i jego też mało interesuje.W domu czysto,obiad ugotowany dzieci dopatrzone czyli wszystko jest ok.No ale ja też nie jestem zbyt wylewna więc chyba to oto nam chodziło jak się pobieraliśmy.
Maria25
Ja wychodzę z tego założenia, że faceta trzeba wszystkiego nauczyć :) i tak też było u mnie. Gdy pytałam jak minął jego dzień, a on nie zadawałam mi tego pytania to zawsze był jeden teks "a nie interesuje Cię co ja robiłam?" W końcu nauczył się, że mimo iz siedzę w domu to jednak coś robię :) No, także dziewczyny jeśli czegoś chcemy od mężczyzn to musimy ich tego nauczyć :)
Agula
zgadzam się z @Maria25 :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.