Menu

Zainteresowanie ze strony mężczyzn

Jacy są wasi partnerzy> Interesują się waszym życiem np zawodowym? Albo czy w ogóle przyjdzie im do głowy zapytać jak Ci minął dzień czy nawijają tylko o sobie?! ja już tego nie mogę po mału słuchać - mój mąż jest kierownikiem budowy i tylko opowiada kogo w jaki sposób opieprzył, jacy to są wszyscy kretyni, nikt się na nikim nie zna tylko on! Nie wiem - jakby jakieś kompleksy leczył, których wydawało mi się, że nie ma. W życiu codziennym nigdy nie był despotyczny... A przy tym wszystkim zupełnie go nie interesuje co ja robię, jak minął dzień, co u mnie w pracy. trochę mi przykro.

Marlena
 668  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Partnerstwo i Rodzina mężczyzna zainteresowanie

Odpowiedzi

lola
My zawsze po pracy rozmawiamy i opowiadamy sobie jak było. Robimy jedzenie, kawę i opowiadamy sobie co porabialiśmy.
kwiatek888
To spróbuj z nim porozmawiać, o Twoich odczuciach, przecież nie jest pępkiem świata, moj kochany cale szczescie zawsze po przyjsciu z pracy pyta jak mi minal dzien i czy jestem bardzo zmeczona..
artanis
Zawsze każde z nas opowiada co robił w pracy danego dnia... to chyba najnormalniejsze w świecie?
eunika
Zdarza się, że zapyta, czasem sama opowiem ale za to mało mówi co u niego i też bywa, że dopytam.
Marlena
@artanis: No najwidoczniej nie najnormalniejsze w świecie! Kiedyś taki nie był - odkąd został kierownikiem to się w głowie poprzerwacało chyba i on jest najważniejszy, tylko on może być zmęczony a ja tylko siedzę za biurkiem więc po co pytać...
artanis
@Marlena: to współczuje Ci bardzo. Może sama zacznij rozmawiać o swojej pracy, a potem gdy on będzie chciał o swojej nawijać, "olej" go? Może jak poczuje, jakie to "miłe" zrozumie swój błąd?
Juli1303
tak pyta- ja mu opowiadam o śmiesznych sytuacjach w pracy ale czasem go zanudzam kogo strzygłam, co nowego wymyśliłam, ale i vice werca- jego opowieści z pracy tez są nudne heheh. Gdybyśmy mieli podobny zawód to pewnie były by to dyskusje a nie monologi
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.