Menu

zajęcia sportowe dla dzieci

Dziewczyny musze się Wam pochwalic.Zapisałam mojego smyka na taekwondo dla dzieci by trochę nabrał pewnosci siebie spodobało mu sie...Chodzi od niedawna ale już widze jak się zmienił ma więcej samozaparcia tak łatwo się nie poddaje,słucha co się do niego mówi stał się bardziej samodzielny...Zatem drogie Mamy kształtujcie ducha sportu w Waszych dzieciach bo ja jestem pod wielkim wrażeniem jak sport zmiania mojego 5letniego Maksa,to fantastyczne jak sport szlifuje charakter u dzieci!Kiedys wzorem dla naszego synka był tata a teraz idolem jest jego trener(grins)

mamaMaksa
 920  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat Czas wolny i Sport dziecko

Odpowiedzi

myszka838383
mój Adaś ma dopiero 3 lata..ale już niedługo zapiszę go na karate (grins) zajęcia prowadzi mój najlepszy przyjaciel (kciuki)
ulenka091987
mój ma dopiero dwa latka, ale na pewno go za jakieś zajęcia będę zapisywać (grins) na azie mam w planach karate, albo jakieś taneczne, bo lubi tańczyć (grins)
mammma
mi marzą się rolki. tylko czekam jak mała jeszcze trochę podrośnie. no i wyprawy rowerowe.
mamaMaksa
na początku mój Maks wstydził się strasznie w sumie do tej pory ma jeszcze blokadę i nie potrafi pewnie krzyknąc na pozdrowienie trenera ale to niesamowite jak on sobie radzi pomimo trudności! SUPER SPRAWA! i co najwazniejsze Maks jest wniebowzięty jak może z kolegami poboksowac w rękawicach!
mammma
@mamaMaksa to super że Twój Syn jest taki dzielny!(klaszcze)(kciuki)
mamaMaksa
nooo ja sama w to nie mogę uwierzyc! widac że niektóre ia sprawiaja mu trudnośc ale się nie poddaje walczy do konca(grins)
trener ma do dzieci super podejscie
mamaMaksa
siedzenie przed tv czy granie na komputerze do niczego nie prowadzi dzieci stają sie nerwowe rozkojarzone dlatego stawiam na sport!
Sport to jest to(grins)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.