Menu

Zakażenie układu moczowego w ciąży.

Cześc dziewczyny.Odebrałam wyniki moczu i byłam z nimi u lekarza rodzinnego bo do mojego gina ciężko się dostac....chciałam zobaczy co rodzinna powie. No i okazało się że mam zakażenie układu moczowego więc jutro wizyta u gina....Chciałam Was zapytac czy któraś mamusia miała takie zakażenie w ciąży? Czym wyleczone?
Pytałam rodzinna czy to w jakiś sposób zagraża dziecku to powiedziała ze nie ale ja zaczęłam 37 tc więc raczej warto abym wyleczyła to przed porodem...

mateuszowa
 450  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

Ciąża Zdrowie zakażenie układu moczowego

Odpowiedzi

karolincia
Miałam zakażenia układu moczowego nieraz w ciąży, był nawet antybiotyk , ale tak to pomagała furagina, przy końcówce wyleczyłam i było juz ok do samego porodu
alinagj1o2
W ciąży to częsta przypadłość .Nie martw się ,jak nie czujesz pieczenia czy swędzenia i ogólny od razu ci coś nie przepisała to zapewne chwilowe lekkie pogorszenie wyników .
Powodzenia ,bo niedługo możesz urodzić to taki cza kiedy wszystko może się zacząć .
halina21
ja też miałam zapalenie dróg moczowych w ciąży bo to często się zdarza i brałam urinal ale z zalecenia lekarki powodzenia i zdrówka :)
piasekpustyni
ja miałam całą ciążę bakterie, brałam leki i nic nie pomagało.... później koleżanka mi powiedziała ze piła sok żurawinowy... szkoda że wcześniej nie wpadłam na ten pomysł... niestety jest to groźne o tyle że bakterie powodują czasem przedwczesne pęknięcie pęcherza płodowego i czasem dziecko się rodzi dużo wcześniej, nawet w 25 tygodniu, ale dobrze że niebawem będziesz w 38 tygodniu więc już Maluszkowi nic nie grozi. zdrówka dla Was!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.