Menu

Zakochać się przez internet?

Czy można zakochać się przez internet w kimś kogo się nigdy nie widziało? Od jakiegoś czasu jeszcze jak byłam w ciąży koresponduje z pewnym chłopakiem. Nigdy go nie widziałam, nawet fotografii. Piszemy do siebie i maile i czasem rozmawiamy na gg albo skypie. Znam jedynie głos. Ale coraz cześciej o nim myślę, jak go nie ma na internecie zastanawiam się gdzie jest co robi, martwię się... czy możńa się tak zakochać? Kiedyś wydawało mi się to absurdalne, ale jak teraz patrzę na siebie co się ze mną dzieje to sama nie wiem... a boję się rozczarowania.

johanna
 824  7

Znajdź pytania na ten sam temat:

miłość internet

Odpowiedzi

avialle
mój mąż przez pomyłkę zaklikał do mnie na gadu :) 6 lat temu :))oj można, można..
Misia80
wydaje mi się,że to możliwe....przykładem są w/w koleżanki:)
kasia13_archiwum
Oj mozna... mozna...
marcela
johanna widze ze jednak cos dzialasz w tym necie na tych portalach;)no i dobrze jednak ja uwazam ze ktos musi tez pociagac fizycznie popros go o fotki bo jednak moze byc zupelnie nie w Twoim guscie zycze znalezienia tej drugiej polowki
Maria25
Da sie da zakochać i nie w cale nie musimy widzieć tego chłopaka, my kobiety nie jesteśmy wzrokowcami. Jeśli pasuje nam jego charakter to od przyjaźni do miłości już blisko.
Agula
Znajoma zakochała się w ten sam sposób, przez 3 miesiące tylko ze sobą rozmawiali, zobaczyła go gdy postanowili sie spotkać. I byli razem przez 3 lata, niestety to już przeszłość, chyba niezgodność charakterów.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.