Menu

Zakochany przedszkolak

Nauczycielka skarży się, że Twoje dziecko całuje koleżankę w przedszkolu. Może wydawać się to dziecinną zabawą, jednak koleżanka wciąż skarży się na "natrętnego" kolegę. Czy masz jakiś sposób, żeby przekonać swojego malucha, że na buziaki jest za wcześnie? Jak delikatnie wytłumaczyć przedszkolakowi, że na zakochiwanie przyjdzie jeszcze czas?

Ania
 681  4

Odpowiedzi

emiliab
Ja jestem w sytuacji gdzie to za moim przystojniakiem uganiają się wszystkie dziewczynki w przedszkolu. Nawet raz synuś mi się skarżył "Mamo ja nie chcę żeby dziewczyny tak głupio mnie kochały". Podoba Mu się tylko Martynka, bo zachowuje się jak chłopak i bije wszystkie dzieci. Co poradzić......
mycha2706
Hmmm... mój Igor wczoraj przed samym zaśnięciem zapytał gdzie spotka swoją żonę... w szkole ma ulubione dwie dziewczynki, Julkę i Natalkę. Chciał dac walentynkę, ale w ostatniej chwili zawstydził się i zrezygnował. Póki co jakiś objawów szaleńczej miłości nie ma;) Nie wiem co bym zrobiła, bo uczę swoje dzieci czułości i dobrego traktowania ludzi. Nie chcę, żeby wyrósł na buca i rozmawiam z Nim o takich rzeczach, ze ktoś sobie może nie życzyć różnych zachowań. Myślę też, że nie ma z czego robić wielkiego Halo.Rodzice powinni trochę przymknąć oko na takie zachowania, bo przejdzie szybciorem i będą awantury nie o buziaki, ale ciągnięcie za warkoczę a to już bardziej skomplikowane.A później totalne olewanie dziewczyn i zabawy w swoim gronie.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.