Menu

Zakochiwanie się w gwiazdach

Moja córka ostatnio tworzy w domu kult Dody, Wiśniewskiego i jeszcze jakiś zagranicznych gwiazdeczek. Pokój jest poobklejany plakatami, leci w kółko i na okrągło ta sama muzyka, już mnie to pomału zaczyna denerwować. Nie wydaje mi się żeby takie "zakochiwanie" się w gwiazdkach, które naprawdę nie są dobrym przykładem było dobre. Powinnam coś zrobić czy przeczekać?

lusilla
 609  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

6-13 lat wiśniewski doda gwiazda

Odpowiedzi

mumczinx
Ojj miałam to samo heheh. Przeczekaj - kiedyś córka będzie się śmiała z tego hhehe. Sama obkleiłam cały pokój Roxette, New Kids On The Block czy Backstreet Boys. Aż mi się śmiać chce jak to wspominam. Mama na prezenty kupowała kasety pt "the best of" hehehe a ja za każdym razem się cieszyłam.
mumczinx
Acha ale jednak sama staraj się słuchać przy niej czegoś bardziej ambitnego, może szybciej załapie dobry klimacik.
Anuszka
Chyba każda z nas to przechodziła, dziewczynki faktycznie są bardziej "kochliwe" jeśli chodzi o muzyków czy aktorów. Ale jest to miłosc platoniczna i zupełnie nieszkodliwa. Nie przejmuj się. Wytrzymaj - przejdzie zobaczysz.
ewelinan
Dokładnie, też myślę, że przejdzie. Tu z żartem do @Magic ale nie życzę Ci by stało się to za 10 lat ;)
kasia13_archiwum
Oj... to ma chyba kazdy z nas za soba. Mysle, ze wlasnie w tym wieku dzieci potrzebuje idoli, aby moc sie z kims identyfikowac. Wiek dojrzewania, zmiany jakie zachodza, zarowno te fizyczne, psychiczne i emocjonalne sa tak wielkie. Mnostwo kompleksow. No a gwiazdy sa piekne, popularne. Kazdy (w tym wieku) chcialby taki byc. Przypadlosc denerwujaca... ale przejsciowa. Za pare lat sama bedzie sie z siebie smiala.
Jedna znana aktorka fajnie powiedziala... "Biorac pod uwage jaka glupia bylam jako nastolatka, to az cud ze sie dalej rozwijalam".
No... ale kazdy idzie do przodu. I te faze tez wkrotce twoja cora bedzie miala za soba. Poki co bierz to na luzie... ;-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.