Menu

Zakończono "składanie" rozmów pilotów Tu-154 z parametrami lotu

Międzypaństwowy Komitet Lotniczy podał, że wszystkie prace są prowadzone przy ścisłej współpracy polskich i rosyjskich specjalistów.

W piątek prokurator generalny Andrzej Seremet spotkał się z dwoma polskimi prokuratorami, którzy powrócili z Moskwy i Smoleńska, gdzie współdziałali z rosyjską. Wcześniej Seremet mówił, że "piloci prezydenckiego samolotu wiedzieli, że się rozbiją". Zapowiedział, że zapis rozmów z czarnych skrzynek zostanie ujawniony; upublicznione nie zostaną tylko "treści intymne".

Jak mówił "Gazecie Wyborczej" płk Zbigniew Rzepa, prokurator wojskowy, który brał udział w badaniu przyczyn katastrofy, końcówka zapisu na taśmie "była dramatyczna", ale nie chciał powiedzieć, czy pasażerowie wiedzieli, że maszyna uderzy o ziemię. Rzepa pytany, czy fragmenty rozmów z kabiny to rozmowy między pilotami, czy też między nimi a którymś z pasażerów, odparł, że są to "na pewno rozmowy samych pilotów".

I teraz powiedzcie mi co dla Was znaczy "tresc intymna" bo ja to rozumiem jako rozmowe o zyciu prywatnym a dokladniej bardziej seksualnym lub problemami z tym zwiazanymi ,lub z jakas choroba ....

jak rozumiecie "tresc intymna"?(kwiatek)

Iwona1977
 714  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

tragedia narowowa

Odpowiedzi

Iwona1977
nie dodalam ze piloci lecieli ze soba trzeci raz, dobrze sie nie znali wiec jakie rozmowy intymne mogli ze soba prowadzic ???
beatka7623
Ech Ty nasz detektywie NETMAMOWY pewnie sie nie dowiemy co oznaczają treści intymne Dla mnie to tez jakoś tak dziwnie Rozmawiali wtedy o rodzinie czy bluzgali ???? (zla)(zla)(zla)(zla) Trudno powiedzieć ...Wiedza tylko ci co słuchali ..
Iwona1977
Beatko nie jestem detektywem(grins) chce poznac opinie innych TYLKO OPINIE (prezent)
beatka7623
Oj detektyw z ciebie .... że ho ho (kciuki) ale zobaczymy (grins) A intymne mogą również oznaczać nie do publicznej wiadomości ... I co im zrobisz.. Niestety nic ..(zla)
mycha2706
Moim zdaniem przekaża informacje dotyczące lotu nic poza tym...moze to i dobrze,niech spoczywaja juz w spokoju...
xkasiulax
@Magic (kciuki)
Mnie się wydaje,jak już wcześniej Ewa napisała,że to była modlitwa (placze) jestem strrrasznie ciekawa!!(grins) ,ale cóż tego się pewnie nigdy nie dowiemy (pout)
babooshka
@Ewa 30, czytałam dokładnie to samo na kilka sekund przed rozbiciem samolotu słychać było modlitwę pilota...
aniol
pewnie modlitwa lub glosne zegnanie rodziny takich zeczy pewnie nieopublikuja i dobrze chyba ze chodzi o cos innego a nam powiedza ze tylko tyle bo reszta to niby intymne zawsze cso wymysla..kto wie..
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.