Menu

Zakup kojca

Przygotowuję się do zakupu kojca ale wybór jest tak ogromny, że zupełnie nie wiem na jaki się zdecydować. Jakie kojce wy macie, co polecacie? Czy lepszy jest drewniany czy może z siatki? Kojce z siatki wydają sie mniej wytrzymałe, ale mogą się przydać w podróży. Nie wiem co wybrać.

flora
 1394  3

Znajdź pytania na ten sam temat:

Niemowlęta Zakupy kojec zakup kojca

Odpowiedzi

lilique
My mamy łóżeczko turystyczne coneco i mogę Ci je z całego serca polecić. Świetnie sprawdza się w podróży (bo często wyjeżdżamy) a w domu służy jako kojec. W wyposażeniu jest również przewijak, jest możliwość regulacji wysokości materaca, lampka, pas zabezpieczający dziecko, urządzenie umożliwiające włączenie melodyjki i subtelnych wibracji ułatwiających zasypianie dziecka, kółka z blokadą, kieszeń boczną na podręczne drobiazgi, zapinane na zamek boczne drzwiczki umożliwiające starszemu dziecku samodzielne wchodzenie i wychodzenie, torba na transport. A przy tym wszytskim przystępna cena ok 300 zł.
johanna
Moja przyjaciółka ma GRACO, Contour Elektra - szybko sie składa, zajmuje niewiele miejsca. Ma przewijak, pałąk z zabawkami oraz podwieszaną wkładkę dla noworodków - ja sama też nie wiem czy bym się zdecydowała.
mamaoscara
Jeżeli koniecznie chcesz mieć kojec - to jednak wybierz takie łóżeczko turystyczne może się przydać w podróży, przez wakacje itd Jak dziecko jest nauczone spać w swoim łóżeczku, to podczas wakacji może się przestawić całkiem jak go będziesz brała do swojego łóżka. A tak to problem z głowy!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.