Menu

Zakupy

Powiedzcie czy robicie zakupy raz w miesiącu i kupujecie sobie mięso na zapas i mrozicie czy zazwyczaj kupujecie na bieżąco? my raz w miesiącu robimy zakupy takie konkretne w sensie chemia i inne różności , a mięso zazwyczaj staram się kupować na bieżąco i z tego tez powodu sprzeczamy się z mężem ... nie mam nic przeciwko kupowaniu i mrożeniu, każdy robi jak uważa za stosowne (kwiatek)

mloda22
 365  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zakupy zakupy

Odpowiedzi

Justyna14
Konkretne zakupy robimy raz na dwa tygodnie. Mieso tez. Mroze. Warzywa i np.chleb moge kupic w pobliskim sklepie.
Tak jest wygodniej
Nena
My robimy zakupy raz na 3 tygodnie- wszystkiego: warzywa, mięso,chemia. Czasem jak czegoś zabraknie to dokupujemy. Chleb sama pieke wiec tylko z zamrażarki wyjmuje a mięso jednak lepiej przed przygotowaniem zamrozić i później rozmrozic bo niska temperatura zabija bakterie.
amalka
Robimy zakupy co sobotę. Tak jest nam wygodniej. Mięso kupować wolę na bieżąco, podobnież (w sezonie) warzywa i owoce. Na zapas kupuję gdy jest ciekawa promocja (kawa, mleko, chemia...)
clyde22
Zazwyczaj co sobotę większe zakupy, reszta na bieżąco...
oli28
Raz w miesiącu robimy duże zakupy,co sobotę jeździmy coś dokupić.Mięso,owoce,warzywa kupuję na bieżąco.Mam coś tam zamrożone ale to takie awaryjne na czarną godzinę:)
renata29
Mięsa nie kupuję a wszystko inne raczej na bieżąco,chociaż czasami robię zapasy.
Beatka9316
Raz na 2 tyg. robimy większe zakupy mięso, chemia. A takie rzeczy jak chleb lub coś do chleba to na bieżąco.
Nula139
Większe zakupy co sobotę, reszta dokupowana na bieżąco.
irekzboralski
Ja często kupuję mięso i zamrażam gotowe wyroby.
tymianek
większe zakupy robimy zawsze w sobotę, mięso kupuję na bieżąco, ewentualnie jak kupuję kurczaka, to całego, a mąż go ciacha na części i to mrożę. Z innych mięs robię przeważnie dania ( np. pulpety, gołąbki, mielone itp) i je mrożę do późniejszego odgrzania i szybkiego przygotowania.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.