Menu

Zakupy

Mamusie czy macie moze jakiś sprawdzony sklep online , gdzie mogę niedrogo kupić choinke sztuczna 180-200 cm ? dodam ,że nigdy nie kupowałam choinki online :) I nie znam też żadnego wiarygodnego I godnego polecenia sprzedawcy choinek przez internet ( nie mowie tu akurat o allegro , bo nawet konta nie posiadam ) Z gory bardzo Wam kochane dziekiuję (kwiatek)

mloda22
 411  5

Znajdź pytania na ten sam temat:

Dorośli Zakupy zakup choinki

Odpowiedzi

jagoda30
Na allegro możesz kupić bez posiadania konta.
Ja osobiście nigdy nie kupowałam sztucznej,więc nie wiem kogo.
amalka
@Jagoda ma rację. Możesz również poprosić kogoś, kto konto ma. Masy zakupów dla rodziny dokonałam "na swój rachunek".
renata29
Choinki akurat nigdy nie kupowałam,ale większość zakupów robię przez internet.Wszystkich sklepów nie jestem w stanie zliczyć.Zwykle najpierw sprawdzam na ceneo.Jeśli sklep ma zaufane opinie,jest objęty programem ochrony konsumentów,itp.kupuję bez zastrzeżeń.Jeśli mam jakieś wątpliwości wybieram formę opłaty za pobraniem.Albo szukam innego,wiarygodniejszego sklepu.Jest ich teraz tyle,że łatwo można coś wybrać.
Myślę,że choinkę kupisz bez trudu nawet nie znając sklepu.Wystarczy poszukać opinii.
mloda22
Patrzac na opinie, znalazłam na allegro fajna choinkę 180 cm za 97 zł , wziełam za pobraniem , wiec wyszło mnie za całosć 122,00zł ... Doszłam do wniosku, ze sprawdze czy towar jest wiarygodny po przyniesieniu przez kuriera, jezeli nie bedzie to go nie przyjme , nie zaplace. Przyznam szczerze, ze u nas są drogie tej wysokosci choinki , bo koszt takiej to 200,00 zł jak dla mnie to bardzo dużo.
jagoda30
Dlatego ja co roku mam żywą (awve)(wiem,wiem ochrona przyrody itp itd..),co roku inna,inaczej wygląda,sztucznej nie mam gdzie trzymać,żeby po 2-3 latach nie wyglądała,jak psu z gardła wyciągnięta.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.