Menu

Zakupy a przyzwyczajenie

Pytanie jola 75 nasunęło mi kolejne.Czy obecnie kupujecie więcej przed dniem wolnym takim jak na przykład będzie jutro.Pracuje w sklepie i w takie dni przed wolnym schodzi nam dużo więcej pieczywa niż w sobotę.Przed 6 rano przed otwarciem jest już kolejka przed sklepem.Muszę jechać wcześniej bo kolejka jak za dawnych czasów a to tylko jeden wolny dzień.Czy wy też kupujecie więcej ,tak na wszelki wypadek?.Czy z samego rana pędzicie do sklepu ?.

alinagj1o2
 578  12

Znajdź pytania na ten sam temat:

Odżywianie zakupy

Odpowiedzi

alinagj1o2
My w niedzielę mamy zawsze zamknięte,sklep jest już kilka lat więc ludzie niby wiedzą a i tak się dziwią.Tylko dziwi mnie że na sobotę schodzi 200 zwykłego chleba ,a dziś zejdzie 400 i jeszcze zabraknie a jest tyle samo dni.Ludzie chyba dalej są nauczeni i robią zapasy.
ulenka091987
jeśli się wie, że nie będzie świeżego pieczywa to raczej kupuje się więcej, bo często też goście przychodzą więc i tego pieczywa potrzeba więcej a wiadomo, że jeśli kupi się rano świeże to w domu zapakowane dłużej zachowa świeżość niż leżąc na półce w sklepie do wieczora
alinagj1o2
U mnie pieczywo jest dowożone ciepłe z naszej piekarni,dziwię się tym co stoją przed otwarciem bo to pieczywo to wypiek wieczorny.Często po południu nie ma ludzi a jest gorące pieczywko.Na razie żegnam,zajrzę po pracy.Dzięki za odpowiedzi.(awve)(awve)(awve)(awve)
Juli1303
Ludzie czasem to jak na koniec świata robią zakupy . Przecież to 1 dzień wolny!! czy naprawdę tak dużo trzeba żeby przeży ć 1 dzień bez świerzych bułeczek?? Dziwi mnie to.
rozowa82
a mnie szlag jasny trafia jak ludzie kupują tyle jakby swięta trwały tydzien a nie jeden dzien, i tak jest za każdym razem czy to świeta Wielkiej Nocy Bożego Narodzenia czy nawet Boze Ciało..... (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc) grrrr
ODYNIECKA
Kupuję mniej bo zawsze w ostatniej chwili gdzieś idziemy a to do rodziców a to do siostry a to do babci więc i tak wszystko zostaje
jola75
my kupujemy wiecej nawet jak jest tylko jeden dzien wolnego,a wlasciwie moj maz ciagle sie boi ze zstanie bez chleba(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)
karolincia
kupuje tyle samo co na niedziele a potem sie i tak okazuje że wyjeżdzamy i wiele nie zjemy
Kordelia
Zawsze przed wolnym (czy to zwykły weekend, czy święta) robię większe zakupy, ale bez przesady nie biegnę na zakupy wcześnie rano i nie robię zapasów:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.