Menu

ZAKUPY- ILE WYDAJECIE NA CODZIENNE WYDATKI NA ŻYCIE

NATCHNĘŁO MNIE WCZEŚNIEJSZE PYTANIE A WIĘC ILE WYDAJECIE DZIENNIE NA ZAKUPY NA ŻYCIE , CO W TYM KUPUJECIE(grins) BO NIESTETY JA ZA MNIEJ NIŻ 30ZŁ DZIENNIE NIE JESTEM W STANIE ZROBIĆ ZAKUPÓW. CZASAMI JESTEM 2X W SKLEPIE(krejzolka)(krejzolka) I PRZYZNAM SIĘ SZCZERZE ŻE INACZEJ NIE UMIEM. U NAS NA NASZĄ 4OS RODZINĘ (2DOROSŁYCH +2 DZIECI 7LAT I 2 LATKA) CO DZIEŃ OK 1,5CHLEBA, WĘDLINA, MLEKO, SŁODYCZE I OWOCE DZIECIOM, CZASAMI DOKUPUJE COŚ DO OBIADU. JESTEM Z TYCH NIE MAJĄCYCH A ROZRZUTNYCH WIĘC CHĘTNIE POCZYTAM JAK U WAS, MOŻE SKORZYSTAM Z WASZYCH RAD(grins) WIĘC KOCHNE ODPOWIADAJCIE NA ME PYTANKO

DaMa1
 1240  19

Znajdź pytania na ten sam temat:

13-18 lat Zakupy wydatki budżet domowy

Odpowiedzi

monikarogalska2
na 3 osobową rodzinę, dziennie wydaję ok 30 zł a przy weekendzie ok 100. Zakupy robię w naszym sklepiku inaczej rachunek się przedstawia jak jestem w delikatesach czy markecie(grins)
monikarogalska2
*miało być w naszym miejscowym sklepie...nie żebym miała własny(grins)
agnese32
ja teraz bylam w sklepie i rano kupilam ziemniaki , 2 banany bo nikt ich nie je tylkomoja corka , 2 soczki , 2 batony kinder , chleb i nutela zaplacilam 18 eur (kwiatek)
agnese32
ja teraz bylam w sklepie i rano kupilam ziemniaki , 2 banany bo nikt ich nie je tylkomoja corka , 2 soczki , 2 batony kinder , chleb i nutela zaplacilam 18 eur (kwiatek)
agnese32
tygodniowo wydaje 130 eur (kwiatek)
Lena1982
Dziennie wydaję ok.40 zł.Kupuję mleko,coś na obiad,jakiś słodycz dla dzieci,owoce.Pieczywa nie kupuję,bo pracuję w piekarni.
Zakupy na weekend to ok.100 zł.
pscolka1987
ja 300zł w weekend ale to my 4 osobowa rodzina plus moi rodzice (grins) a w tygodniu to tylko chleb i wedline no i cos słodkiego ,,,,czyli tak kolo 50zł na tydzień
karolcia514
ja dziennie wydaje około 30 zł czasem 50 ale to jak robię większe zakupy :)
DaMa1
no to mnie pocieszyłyście bo mieszcze się w normie(grins)
tlolek
dziennie prawie nic jedynie 3-4 bułki ale to co 2 dzień. zakupy robie raz w tyg. 300-350zł to na 4 osoby (+teściowa która wiecznie coś ode mnie pożycza (grins) )jedzenie,chemia, mleko dla dzieci i pieluchy
mięsa jako takiego nie kupuje w sklepie tylko co jakiś czas kupuje świnkę połowe mrożę jako mięso a połowe zamawiam wędlin.a kurczaka w sklepie firmowym pobliskiej ubojni więc taniej
nauczona jestem robić zapasy czyli jeśli jest czas kiedy jest lepiej finansowo kupuje więcej produktów długoterminowych tj. oleju, mąki makarony,puszek typu kukurydza czy tuńczyk. na zime robie sporo przetworów
madzia1330
Ja to czasami tez po 2 razy latam do sklepu ... wydaje okolo 30 £ na dzien ... w sobote wieksze zakupy jak maz jest w domu... takze cos okolo 150 £ na tydzien wychodzi .... oczywiscie nie liczac pampersow , chusteczek dla dziecka , itp... :-)
asiunia83
ja wydaje tygodniowo ok 500 zł ( ja i 2 dzieci ) a dziennie to różnie 50 -80zł
natuuusia19
jesli robie wieksze zakup to ok 50 zl... a jesli tylko np chleb i cos malego to ok15
natuuusia19
jesli robie wieksze zakup to ok 50 zl... a jesli tylko np chleb i cos malego to ok15
MamaMaya
raz wyadam 50 a raz 15 ale jakby to uśrednić to ponad 30zł by mi wyszlo jak nic. i mam tu na myśli tylko i wyłącznie spożywkę...
daryjka87poznan
Tak samo dziennie 30zl conajmniej.
Anemona
Wczoraj wydałam na spożywcze rzeczy 50 zł i to bedzie na cały tydzień z tym że pieczywa nie kupuje bo mam od mamy i mleko od teściowej no i mąż w tygodniu jest w delegacji.
Jolcia24mb
NA codzienne zakupy staram się zmieścić w 20-30 zł zakupy dla całej rodzinki(2 dorosłych+ syn 2 lat i córka 5 miesięcy). Troszkę warzyw dostaje od teściowej (działka) i troszkę pomagają rodzice :D. Często korzystam z promocji w sklepach :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.