Menu

Zakupy na poprawę humoru

Czy faktycznie robienie zakupów działa na was kojąco? Czy kupienie sobie nowej bluzki czy pary butów jest w stanie poprawić wam humor, kiedy ogarnie was chandra? Ciekawi jesteśmy na ile się to sprawdza!

Ania
 1279  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy zakupy

Odpowiedzi

monique25
TAK TAK TAK :) ja to dokladnie jak u Kitka :)
Juli1303
Kocham zakupy, oprócz tych jak muszę kupić np. buty dla dziecka czy kurtkę , bo on to ma foszki i nie zawsze mu sie podoba, trzeba sie nachodzić żeby sobie coś wybrał...
Kordelia
Niestety ta metoda na mnie nie działa.......ostatnio to głównie dlatego, że z kasą krucho i chodzenie po sklepach dodatkowo mnie dołuje i uświadamia mi ten fakt :( Ale nie powiem- jak już sobie coś kupię, to bardzo się z tego cieszę :)
daryjka87poznan
Poprawia i to bardzo :)
sque
Najbardziej poprawiają mi zakupy humor jak kupię coś córeczce lub do domu. Niekoniecznie jak sobie coś kupuję, może dlatego, że robię to rzadko i zazwyczaj wtedy jak muszę. Bo z kasą u nas też nie jest tak najlepiej jakbym chciała. Naprawdę wolę coś jej kupić lub do domku.
amalka
Nie pracuję zawodowo i nie lubię szastać pieniążkami. Zbyt wiele kosztuje nas każda złotówka zarobiona przez mężusia... Nigdy co prawda nie usłyszałam, że źle gospodaruję pieniędzmi ale zawsze wydaję je ''z głową". Zabijam stres buszując w secondhand'ach i tam wydam kilka złotych. Od czasu do czasu wydrukują w gazetce mój przepis, wiersz, czasem sprzedam coś na Allegro, ubranka po Krzysiu... Te pieniążki inwestuję w coś do mieszkania i to najbardziej poprawia mi humor. Ostatnio kupiłam panele do kuchni i przedpokoju a kilka dni temu farby, tapetę i inne drobiazgi- ozdobniki- na wymarzony remoncik :) Mam po jednej parze butów na każdą porę roku (plus takie imprezowe) dwie czy trzy torebki, nie chodzę do kosmetyczek, fryzjera, na solarium... Wolę wydawać pieniążki na coś pożytecznego :)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.