Menu

Zakupy na rynku czy w Tesco

Gdzie wolisz robić zakupy? Na rynku czy w sklepie za rogiem? Gdzie można kupić produkty dobrej jakości w dobrej cenie? Znacie sklepy godne polecenia?

Ania
 1440  10

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy Zdrowie Odżywianie

Odpowiedzi

Agula
@Joanna:Dokładnie, ale takie rzeczy mogą dziać się nawet w sklepie w którym my kupujemy, fuuuj. Jeśli chodzi o zakupy to wolę kupować w samoobsługowym. Spokojnie mogę się zastanowić co jest mi jeszcze potrzebne. Najbliżej mam do Kauflandu, właściwie to nie ma większych zastrzeżeń co do tego supermarketu. Można tam wszystko kupić.
krasna1
Mięso i wędliny kupuje u siebie na osiedlu.
Nigdy w markecie ani na targu.
Ale ogólnie po całą resztę jeździmy obojętnie do jakiego marketu-byleby miał pasaż z dziecięcymi cichami i lodami.
kasia13_archiwum
Roznie... Tu to przewaznie w sklepach ekologicznych (Refomhäuser) i od rolnikow... Maz kupuje tez w sklepach tureckich i arabskich... maja dobre owoce i warzywa... Niektore rzeczy jednak kupujemy tez z Supermarketow, takich jak Lidl czy Aldi... Tutaj nie mamy Tesco.


Za to jak jestem w Polsce to kupuje przewaznie na bazarze, albo w sklepach ze zdrowa zywnoscia... Ale nie mowie... tez zdarzylo mi sie kupic w Tesco. Tylko, ze nie kupuje tam ani miesa, ani ryb.
AnnaZZ
Ja kupuję czasami na targu, w małym sklepie osiedlowym bardzo rzadko bo ceny mnie zabijają (tam są częściej podwyżki niż u mojego męża w pracy :) ) a najczęściej kupuję w hipermarketach, jest taniej, i za jednym zamachem kupuje wszystko co potrzebuję, tylko w kolejce w kasie trzeba się wystać ale to i tak krócej niż stać w kilku kolejkach w różnych sklepach.
renatka
Tesco jest według mnie drogie i tylko wybrane produkty ma taniej,często kupuję w biedronce ,jest tanio i są tam też dobre produkty,tyle że nie można płacić kartą.Warzywa najlepiej w warzywniaku a mięso i jaja w Agrofirmie.
Tesa
często kupuję w Biedronce i w Lidlu. A mięso i wendliny to od jakiegoś czasu tylko w sklepie w którym pracuje.
Misia80
Biedronka a jak mi czas pozwala to zdecydowanie wolę sklepiki na rynku.Wiem gdzie jest coś dobrego i taniego zarazem
krasna1
zapomniałam,że moja teściowa podrzuca mi świnkę własnej hodowli...
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.