Menu

Zakupy – promocje i przeceny

Czy robiąc zakupy zwracacie szczególną uwagę na ceny? Czy śledzicie na bieżąco promocje i przeceny w sklepach, aby dzięki temu zaoszczędzić? A może podchodzicie nieufnie do przecen i podejrzewacie, że przeceniona żywność traci już termin ważności? Opowiedzcie jak podchodzicie do tematu przecen i promocji w sklepach.

Ania
 1235  11

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy obniżki cen zakupy przeceny promocje wyprzedaże

Odpowiedzi

euphoria29
Nie oszczędzam nigdy na jedzeniu,nie kupuję produktów z przeceny.
daryjka87poznan
Promocje jak najbardziej tak... UWIELBIAM!!!!
renata29
Jeśli akurat coś zauważę to kupię ale nie szukam specjalnie przecen.
Magdzik
Często śledzę różne promocje i przeceny i jeśli coś mnie interesuje, lub w danej chwili potrzebuję, to akurat to kupuję. Ale nigdy żywności!!! (nigdy)(nigdy) Na tym nie oszczędzam, wolę nie ryzykować własnym i rodziny zdrowiem (nigdy)
irekzboralski
nie przywiązuję specjalnej uwagi do promocji i przecen...
natalka8811
PROMOCJE UBRAN SPRZETU IPT JAK NAJBARDZIEJ ALE ZYWNOSC NIGDY JESTEM TAKZE NIE UFNA NA JEDZENIU SIE NIE SZCZEDZA ALE NA UBRANIACH ITP JAK NAJBARDZIEJ :)JA WRECZ KOCHAM PROMOCJE I WYPRZEDAZE CHODZ WIEM,ZE NA TYM TEZ SIE MOZNA PRZEJECHAC:)
mala21
Lubię promocję, ale specjalnie ich nie wyszukuję. Owszem jak są przeceny w sklepach to dla mnie okazja by kupić jakieś fatałaszki. Wędlin, mięsa, warzyw, owoców- przecenionych nie kupuję. Ale jeżeli są przecenione np. serki bo za kilka dni tracą ważność, a wiem że je od razu zurzyję, to czemu nie. Często też kupuję w promocji mleko małemu, pieluchy. Inaczej z torbami bym poszła
sque
Jak akurat coś co potrzebuję, lub stwierdzę, że mi się przyda i jest w promocji to kupuję.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.