Menu

Zakupy przez allegro

Dzień dobry wszystkim(awve)(awve)(awve) Czy jak kupujecie przez allegro i są podane wszystkie informacje od A do Z, co do przedmiotu i wysyłki (adres sprzedawcy, konto, itp), to czy kontaktujecie się jeszcze ze Sprzedawcą (mimo tych pełnych danych), zanim wyślecie pieniądze? Pytanie z czystej ciekawości(grins)(kwiatek)(kwiatek)

Magdzik
 576  15

Znajdź pytania na ten sam temat:

1-3 lat Zakupy allegro zakupy przelew

Odpowiedzi

sea37
dokladnie...sprawdzam komentarze zanim cos wylicytuje lub kupie...i jesli wszystko ok i dane sa podane to sie nie kontaktuje.
amalka
Czasami tak. Bywało, że przebywałam poza domem bądź kupowałam w imieniu siostrzyczki/ koleżanki i musiałam podać adres do wysyłki (czasem sprzedający nie czytają formularzy więc asekuracyjnie piszę też maila) Informuję jeszcze, iż wpłaciłam pieniążki.
mala21
zwykle wysyłam adres wysyłki9bo zwykle inny niż podany na alegro) i kiedy wyślę kasę
Anciacia
Wysyłam mail, że wpłaciłam chyba, że płacę przez PzA to nic nie wysyłam :)
kinia87
Ja też zawsze piszę emaila z informacją,że zakupiłam towar, jaki wybrałam sposób dostawy, czyli tak jak @malutka2202 :))
aneta1262
ja zazwyczaj place przez "płace z Allegro" więc nie wysyłam żadnej innej dodatkowej wiadomości no chyba że jest to związane z wyborem koloru czy modelu to wtedy jeszcze piszę email....
kinia87
Ja też zawsze piszę emaila z informacją,że zakupiłam towar, jaki wybrałam sposób dostawy, czyli tak jak @malutka2202 :))
sque
Zawsze piszę maila o przelaniu już pieniążków na konto i proszę o wiadomość po wysyłce danego przedmiotu. To wszystko zazwyczaj.
kinia87
ooo dwa razy napisałam(grins)(grins)
daryjka87poznan
Pierw zawsze sprawdzam czy sprzedawaca ma negatywy.
I zawsze prosze o potwierdzeniu nadania wysyłki.
Za to jak ja sprzedaje to nr konta dopiero pisze jak przedmiot zostanie wylicytowany i sprzedany.
mgli21
raczej nie chyba że chce szybkiej wysyłki(kwiatek)
xkasiulax
najczęściej płacę przy odbiorze, bądż przelewem albo kupujemy z naszego miasta i odbieramy osobiście:)emaila piszę prawie zawsze jak np:trzeba wybrać kolor,rozmiar itd
elizka
Sama prowadzę sklep internetowy na allegro i z punktu widzenia czasem dostaję zapytania , co do rozmiaru , czy pieniądze dotarły , kiedy można spodziewać się przesyłki i czy dany zakup będzie za mały z możliwością zwrotu .....
Jak ja coś kupuję to sprawdzam komentarze i rzetelność sprzedającego ale ostatnio licytowałam perfumy - wygrałam - nie zerknęłam na profil sprzedającego no i OKAZAŁY SIĘ TANIĄ PODRÓBĄ - mąż się śmieje , że w końcu mamy jakiś ładny zapach do WC ....
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.