Menu

Zakupy w centrum handlowym

Lubicie chodzić na zakupy i spędzać czas np w centrum handlowym? Bo ja od czasu do czasu owszem lubię, ale nie traktuję wypadu na zakupy jako formę spędzania wolnego czasu... a znam wiele takich ludzi, którzy niedzielny wypad do hipermarketu traktują jako spacer i formę ruchu... Jakie jest wasze podejście do takich rozrywek?

kosia
 662  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

spacer ruch zakupy centrum handlowe

Odpowiedzi

artanis
Hm, ja też tego nie traktuję jako formy spędzania wolnego czasu, ale przyznam, że zawsze troszkę zejdzie. Najpierw zakupy spożywcze, potem troszkę w pasażu pogrzebię, a następnie idziemy sobie np. do małpiego gaju - u nas w auchan - gdzie najczęściej robię zakupy jest taki tor przeszkód dla dzieci jak z sal zabaw. W nagrodę, że był grzeczny na zakupach może się z pół godziny pobawić, a ja w tym czasie piję sobie kawę. Nie lubię natomiast robić zakupów w weekendy, o wiele bardziej odpowiada mi podjechanie do centrum po pracy, a weekend ma się wolny...
Agula
Odzież wolę kupować w centrach handlowych. Co nie oznacza że spędzam tam cały weekend :) Mam wybrane butiki, w których wiem, że coś znajdę sensownego.
kasia13_archiwum
No wlasnie... W Niemczech sklepy w niedziele sa pozamykane...
Ja chodze na takowe tylko jak juz naprawde musze...
Ale wtedy jade do centrum miasta i mam tam wszystkie mozliwe sklepy... pod reka...
Ju25lka
Do centrum handlowego chodze jak muszę. Ale nie znoszę tego. Te tłumy ludzi których dzielę na dwie grupy - tych spacerowiczów gapiących się po wystawach i tych ogarniętych szaleństwem, którzy sprawiają wrażenie, jakby zaraz miało wszystkiego zabraknąć, którzy są ci w stanie wyrwać ostatnie mleko z półki. Dla mnie osobiście centra handlowe kojarzą sie z udręką nie z przyjemnością.
lara1982
Bardzo ssporadycznie chodzę do większych sklepów,nie lubię stać w tych kolejkach.Jak wpadam to raczej pozaglądać niż na zakupy.
Misia80
Bardzo rzadko jeżdże do cetrum handlowego ale jak już jadę to po konkretne zakupy a nie po to by cały dzien tam spędzić.Wolę inne fajniejsze formy spędzania czasu z rodzinką
krasna1
uwielbiam zakupy!!!!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.