Menu

Zakupy w niedzielę

Czy waszym zdaniem sklepy powinny być otwarte w niedzielę? Nie chodzi mi to o patrzenie na to ze względu samego faktu, że to niedziela, tylko pod kątem ludzi pracująceych w hipermarketach. Sama czasem chodzę w niedzielę na zakupy – przyznaję, ale jakby było zamknięte to bym nie szła. Zrobiłabym większe zakupy przed weekendem i już. Jakie jest wasze zdanie odnośnie handlu w niedzielę? Wczoraj wszystko było pozamykane i jakoś się ludzie obeszli, więc wydaje mi się, że do niedziel też by przywykli.

lusilla
 637  6

Znajdź pytania na ten sam temat:

handel niedziela

Odpowiedzi

kasia13_archiwum
Dokladnie. W Niemczech mozna robic zakupy w soboty do 20. Mysle, ze to wystarczy. Gdyby byly pootwierane, to pewno biegalabym na zakupy. Jak to tez robie, gdy jestem w Polsce. A tak sobie po prostu odpoczywam i nie mam tego zakupowego stresu przynajmniej w jeden dzien w tygodniu. Mi to odpowiada.
KlaudynaK
Ja jestem za wolną niedzielą!! Każdy ma prawo do odpoczynku. Sama bardzo rzadko chodzę w niedziele na zakupy. Właściwie to prawie w ogóle bo nie mam na to czasu, choć w ostatnią niedziele poszliśmy z Adamem i kupiliśmy Stasiowi czapeczkę i szaliczek. Pracuję co niedzielę. :)
Tesa
Jestem przeciwna handlowaniu w niedzielę, ale to pnk widzenia pracownika. Też chcę mieć ten dzień wolny
mysza2407
w grecji taj jak w niemczech sklepy sa w niedziele zamkniete,a w soboty do 20.00wiec mysle ze mozna sie przyzwyczaic.a ten jeden dzien w tygodniu po prostu odpoczac..,
Agula
Nie przeszkadza mi, że sklepy są w niedzielę otwarte. Nawet jest to dla mnie pewne ułatwienie życia, szczególnie, że jeszcze studiuję a często jest tak, że cały tydzień coś jest do zrobienia a w piątek i w sobotę do późna siedzę na uczelni, także często w niedzielę jadę na zakupy, może nie spożywcze ale jakieś inne.
hiuma
Powinny byc otwarte, inaczej sporo ludzi straci prace!
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.