Menu

Zakupy w sieci

Często kupujecie przez internet? Ja coraz cześciej i nawet większość prezentów w ten sposób zamówiłam. Zaoszczędzi mi to i czasu i pieniędzy też, bo wiele rzeczy jest zdecydowanie tańszych.

paula80
 622  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

zakupy internet

Odpowiedzi

betty
kiedys nie byłam przekonana ale dziś bardzo duzo rzeczy tak kupuje, i prezenty też już zamówiłam :)))
krasna1
ja też takmam szczególnie,że teraz kompletujęwyprawke dla dzidzi.
Ostatnio zakupiłam sterylizator wraz z butelkami firmy tommee tippee za 95 zł.
Ogólnie sam sterylizator kosztuje 140 a butelki 40 więc jestem podniecona tym faktem jak mało kto.
Maria25
pewnie, teraz zanim chcę coś kupić najpierw szukam tego w sieci. Choć obawiam się kupowania w ten sposób butów. Choć wszystkie mam jednego rozmiaru, a wiadomo co firma to inny, jednak wolę przymierzyć
lara1982
jak jest coś fajnego to tak kupuję
artanis
Ja też chętnie kupuję przez internet. Allego ma o wiele większy asortyment niż większość sklepów! Ale jeśli chodzi o ubrania np., meble czy agd - często szukam gdzieś w pobliżu, aby móc odebrać osobiście - w razie czego sprawdzić, przymierzyć itd.
mongro10
A ja się ostatnio rozszalałam i kupiłam na alegro firany,obrus,sztućce,akwarium i (śmiać mi się chce,bo nie nawidzę szyć)maszynę do szycia,bo stara mi ię rozleciała.Z zakupów jestem zadowolona :) Zapomniałam kupiłam jeszcze bluzkę ze spaidermenem i pampersy,wszystko oczywiście taniej niż w sklepie.Teraz za prezentami się oglądam :)
agnieszka83
Lubię kupować przez internet. W spokoju można sobie oglądac, wybierać...nie można dotknąć, ale cóż... Niestety nie znoszę chodzić na zakupy, więc dla mnie jest to super sprawa.
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.