Menu

Zakupy w sieci

Często kupujecie przez internet? Ja coraz cześciej i nawet większość prezentów w ten sposób zamówiłam. Zaoszczędzi mi to i czasu i pieniędzy też, bo wiele rzeczy jest zdecydowanie tańszych.

paula80
 556  9

Znajdź pytania na ten sam temat:

zakupy internet

Odpowiedzi

betty
kiedys nie byłam przekonana ale dziś bardzo duzo rzeczy tak kupuje, i prezenty też już zamówiłam :)))
krasna1
ja też takmam szczególnie,że teraz kompletujęwyprawke dla dzidzi.
Ostatnio zakupiłam sterylizator wraz z butelkami firmy tommee tippee za 95 zł.
Ogólnie sam sterylizator kosztuje 140 a butelki 40 więc jestem podniecona tym faktem jak mało kto.
Maria25
pewnie, teraz zanim chcę coś kupić najpierw szukam tego w sieci. Choć obawiam się kupowania w ten sposób butów. Choć wszystkie mam jednego rozmiaru, a wiadomo co firma to inny, jednak wolę przymierzyć
lara1982
jak jest coś fajnego to tak kupuję
artanis
Ja też chętnie kupuję przez internet. Allego ma o wiele większy asortyment niż większość sklepów! Ale jeśli chodzi o ubrania np., meble czy agd - często szukam gdzieś w pobliżu, aby móc odebrać osobiście - w razie czego sprawdzić, przymierzyć itd.
mongro10
A ja się ostatnio rozszalałam i kupiłam na alegro firany,obrus,sztućce,akwarium i (śmiać mi się chce,bo nie nawidzę szyć)maszynę do szycia,bo stara mi ię rozleciała.Z zakupów jestem zadowolona :) Zapomniałam kupiłam jeszcze bluzkę ze spaidermenem i pampersy,wszystko oczywiście taniej niż w sklepie.Teraz za prezentami się oglądam :)
agnieszka83
Lubię kupować przez internet. W spokoju można sobie oglądac, wybierać...nie można dotknąć, ale cóż... Niestety nie znoszę chodzić na zakupy, więc dla mnie jest to super sprawa.
Iwet28
Kupuje od czasu do czasu i jestem zadowolona :-)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.