Menu

Zakupy - z dzieckiem czy bez

Czy na zakupy wybieracie się zwykle z dziećmi? Czy wasze pociechy są na tyle cierpliwe, że coś przymierzą lub, że wy w ich obecności możecie coś przymierzyć pooglądać? Czy też wolicie wybierać się same na tego typu zakupy i oszczędzić stresu wszystkim?

Ania
 832  8

Znajdź pytania na ten sam temat:

Zakupy zakupy

Odpowiedzi

margolcia85
ja wolę bez ;) bo Mikolaj strasznie wymyśla i jest mega niecierpliwy, jesli chodzi o codzienne sprawunki to razej udaje mi sie załatwiać je samej jak Miki jest w przedszkolu, ale jak jest sobota to jest problem choć ma z kim w domu zostać on chce z mamą :(
Majaaaaaa0000
Na zakupy zawsze z córeczka i mężem:) Corce daje cos do picia i cos do jedzenia i siedzi grzecznie:*
karolcia514
przeważnie sama w tedy zawsze sobie obejrzę wszystko na spokojnie czy tez przymierze a z wiki niestety się tak nie da bo zaraz jest a to piciu a to jedzenie a to kup mi to czy tamto hehehe :)
xkasiulax
zawsze z małą na większe wiadomo również z M
emiliab
Na zakupy typu ubrania jeździmy razem. Mąż zabiera synka na spacer a ja spokojnie sobie oglądam co mi się chce. Do tego typu zakupów nie mają cierpliwości moje chłopaki.
Na zakupy spożywcze nie ma problemu jeździmy razem i razem je robimy.
ada410
najlepiej robię zakupy sama, bo córka po parunastu minutach zaczyna marudzić( mamo pić, mamo siku, mamo kup mi to...), ale nie zawsze jest z kim zostawić młodą ,więc do sklepów chodzimy razem z córką
natuuusia19
jesli ide kupic cos sobie to albo ide sama albo mam kogos, kto zajmnie sie wiki jak ja udam sie do przymierzalni. jesli idziemy na jakies ogolne zakupy lub zeby kupic cos wiki to swobodnie moge z nia isc:)
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.