Menu

zalane mieszkanie:(

Kochane miała ,któraś ta wątpliwą przyjemnośc miec zalane mieszkanie przez sąsiada? nie wiecie jak to jest ,czy wystarczy ,ze sąsadka ma ubezpieczone mieszkanie? Czy wtedy gdy zgłosi szkodę mi wyrzadzoną PzU pokrywa koszty remontu?i co Pzu bierze pod uwage w ocenie szkody?Metraż powierzchni zalanej? a co z dywanami i moja pozwijaną od wody szafa? (smutna)(smutna)(smutna)(zla)(zla)(zla)(zla) Zarabisty początek dnia (zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)(zlosc)

mysza
 821  4

Znajdź pytania na ten sam temat:

mieszkanie szkoda

Odpowiedzi

mammma
przykro mi... ale kompletnie się na tym nie znam. musi chyba przyjść likwidator szkód z zakładu ubezpieczeniowego i wszystko wycenić i spisać protokół. jesli mieliście ubezpieczone mieszkanie, to chyba mozecie wezwać taka osobę. szkody na pewno musi pokryć sąsiadka.
aniula
to ci nie zazdroszcze..niestety nie znam sie na tym...ja mialam podobna akcje....2 h po mojej c3esarce z Zuzia , pekla nam rura od centralnego ...w calym domu po 5-7cm wody!!!!!nie mamy ubezpieczonego mieszkania..niestety..cale szczescie tego nie widzialam , i jak wyszlam ze szoitala to moja mama i maz opanowali sytuacjeale meble ucierpialy...wynajelismy na tydzien urządzenie do osuszania mieszkania, dziennie wyciagalo z powietrza 25l wody!!!niestety koszt przez tydzien wyniosl 560zl!!!(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka)(krejzolka) masakra..do tego zalalo laptopa mojej mamy...(pokoj)(pokoj)(pokoj)
Magdalennka
mi tez sąsiedzi mieszkanie zalali i to porządnie, podłagi do wymiany miałam ... ale ani grosza nie zapłacili bo to rura pękła nie w tym miejscu czy coś w każdym razie wykręcili się i oni i spółdzielnia wrrrrrrrr
(smutna)(smutna)(smutna)
dużo spokoju i równowagi psychicznej życzę
Ups, chyba coś nie działa. Prosimy, odśwież stronę lub spróbuj ponownie później.